A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Засади Ротарі

Духовне кредо кожного Ротарійця відображено в засадничому гаслі «Служіння понад власне Я». Ротарійці здійснюють служіння в громадах по всьому світу на базі високих етичних стандартів, забезпечуючи сталий розвиток та вирішення проблем. У всій діяльності вони керуються основоположними засадами організації.

 

Мета Ротарі

Метою діяльності Ротарі Клубів є заохочення і сприяння втіленню ідеалів служіння як основи гідних і цінних акцій і, зокрема, заохочення та сприяння:

 • ПЕРШЕ. Розвиток знайомства між людьми як можливості служіння;
 • ДРУГЕ. Пропаганда високих етичних стандартів в бізнесі і професійній діяльності; відзначення цінності усіх корисних занять; використання професійної діяльності кожного Ротарійця як можливості служіння суспільству;
 • ТРЕТЄ. Втілення ідеалу служіння кожним Ротарійцем в особистому, діловому житті і в локальній громаді
 • ЧЕТВЕРТЕ. Пропагування міжнародного взаєморозуміння, доброї волі і миру через світову спільноту людей різних професій, об'єднаних ідеалами служіння

 

Тест Чотирьох Запитань

Тест чотирьох запитань є неупередженим і незаангажованим етичним дороговказом, який Ротарійці використовують у своїх особистих та професійних відносинах. Цей тест перекладений більш ніж на 100 мов, і Ротарійці зазвичай повторюють його на своїх засіданнях:

Стосовно всього, про що ми думаємо, говоримо та робимо, перевіряємо

 1. Чи в цьому ІСТИНА?
 2. Чи СПРАВЕДЛИВО це по відношенню до всіх, кого це стосується ?
 3. Чи це зміцнить ДОБРУ ВОЛЮ та ДРУЖБУ?
 4. Чи буде це НА БЛАГО всім зацікавленим?

 

Напрямки служіння

Ротарі скеровує готовність членів організації до служіння вдома і за кордоном у п’яти напрямках, які є фундаментом діяльності кожного Ротарі Клубу.

 • Клубне служіння сфокусоване на створенні сильних клубів. Процвітаючий клуб ґрунтується на міцних зв'язках та плані розвитку активного членства.
 • Професійне служіння є закликом до кожного Ротарійця працювати чесно і використовувати свій досвід для вирішення проблем і потреб суспільства.
 • Служіння місцевій громаді закликає кожного Ротарійця знаходити шляхи покращення якості життя людей в своїх громадах і служити громадським інтересам.
 • Міжнародне служіння відображає нашу глобальну присутність у питаннях сприяння миру і взаєморозумінню. Ми підтримуємо цей напрям служіння, виступаючи спонсором або волонтером у міжнародних проектах, у пошуку партнерів за кордоном, і багато іншого.
 • Служіння новому поколінню спрямоване не розвиток можливостей молоді та молодих спеціалістів у програмах розвитку лідерства, таких як Ротаракт, Інтеракт, Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA) і Ротарійські студентські обміни (Rotary Youth Exchange).
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020