A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Ротарі - новому поколінню

Ротарі – це не лише Ротарі Клуби. Ширшим поняттям є родина Ротарі, до якої відносяться дружини/чоловіки, вдівці/вдови, діти, онуки, родичі Ротарійців, учасники молодіжних Клубів та програм, об’єднань жінок/чоловіків Ротарійців, а також Глобальні контактні Групи, що складаються з індивідуальних Ротарійців та інших осіб з різних країн, об’єднаних за спільними інтересами у професійній сфері, уподобаннями у вільний час або у рамках сервісної діяльності.

Служіння новому поколінню стало п'ятим напрямком служіння Ротарі в 2010 році. За означенням,

Служіння Молоді, п’ятий Напрямок Служіння, визначає позитивні зміни, які впроваджуються юнацтвом та молодими людьми шляхом розвитку їхніх лідерських якостей, включення в місцеві та міжнародні сервісні проекти, та обмінні програми, які збагачують та сприяють миру в світі та культурному взаєморозумінню.

RYLA 02

 

Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA)

Нове покоління - молодше покоління в родині Ротарі. Багато молодих людей є учасниками програм Ротарі для наймолодших та дорослої молоді: Інтеракт, Ротаракт, Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA) і молодіжних обмінів Ротарі. Інші - це мислячі молоді люди, налаштовані на служіння, які залучаються до заході в Ротарі Клубів та Дистриктів.

 

Існує кілька видів діяльності, які Ротарі передбачає для представників нового покоління.

 

interact sign

Інтеракт - це клуб для молодих людей у віці 12-18 років, які хочуть об'єднатися, щоб вирішувати питання в своїй громаді, які їх найбільше турбують. Клуби спонсоруються окремими Ротарі клубами, які забезпечують підтримку і керівництво. Інтеракт налічує у своєму складі понад 250 000 молоді в більш ніж 11,000 клубів по всьому світу. Це одна з найбільш швидкозростаючих програм Ротарі. Клуби Інтеракт є самоврядними і самостійними підтримують свою діяльність і можуть створюватись на базі шкіл або громад. Назва Інтеракт являє собою поєднання слів «міжнародний» і «дія». З клубами в більш ніж 120 країнах та географічних областях, Інтеракт - це дійсно міжнародне явище. Глобальна молодіжна мережа Інтеракт діє в інтересах громад і міжнародного служіння. Кожен клубний проект Інтеракту, великий чи малий, має довгостроковий вплив на суспільство в усьому світі.

 

 

rotaract logo

Ротаракт - це клуб для дорослих у віці 18-30 років, який засідає двічі на місяць, щоб обмінятися ідеями, запланувати заходи і проекти, і поспілкуватися. Хоча Ротарі клуби служать тут в якості спонсорів, Ротаракт Клуби самостійно вирішують, як організувати і направляти свій клуб і які проекти та заходи проводити. На сьогодні склад Ротаракту налічує понад 184 000 у більш ніж 8 000 клубів по всьому світу. Ротаракт клуби є самоврядними і самостійними і можуть створюватись у ВНЗ або у громадах. Ротарі клуби спонсорують Ротаракт клуби і дають настанови та підтримку, роблячи Ротаракт клуби правдивими "партнерами у служінні" та ключовими членами родини Ротарі.

 

 

 

Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA) – програма, яка прагне забезпечити дорослу молодь, у віці 14-30, можливістю розвивати свої навички і характер, представляючи їм цінності служіння, високі етичні стандарти і відданість миру Ротарі. Заходи RYLA можуть проводитися на рівні Клубів, одного або декількох Дистриктів, як правило, протягом від 3 до 10 днів. У той час як вони можуть приймати багато різних форм, найчастіше RYLA реалізуються як семінари або табори лідерства. Шляхом RYLA, Ротарі може допомогти розвинути лідерські якості, сприяти громадянському і особистісному розвитку молодих людей в громадах.

Програми молодіжного обміну Ротарі надають можливість тисячам молодих школярів та студентам познайомитися з людьми з інших країн і випробувати нові культури, вирощуючи насіння для життя в дусі міжнародного взаєморозуміння. Програма пропонує численні переваги для юних учасників і Ротарійців, які виступають в ролі приймаючих родин і наставників, а також для суспільства в цілому. Через молодіжні обміни, студенти з перших вуст дізнаються про всі аспекти життя в іншій країні. Їхні уявлення про світ розширюються, вони стають більш зрілими і розвивають більш глибоке розуміння самих себе. Занурення в систему освіти в іншій країні підвищує їх академічне та особистісне зростання. Клуби та сім’ї, які забезпечують прийом і все співтовариство збагачуються за рахунок розширеного, дружнього контакту з кимось з іншої культури.

Ротарі пропонує три види програм молодіжного обміну:

 • Довгостроковий обмін. Ці обміни зазвичай тривають один рік, протягом якого студент живе в декількох сім'ях в приймаючій країні і зобов'язаний відвідувати школу. Довгострокові обміни можуть бути розширені з метою включення частини або цілих канікул в періоди безпосередньо перед і після навчального року.
 • Короткострокові обміни. Ці обміни можуть тривати від декількох днів до декількох тижнів; вони часто відбуваються за межами навчального року і, як правило, не включають академічну програму. Короткострокові обміни, як правило, передбачають проживання в сім'ї, для набуття досвіду з родиною в приймаючій країні, але вони також можуть бути організовані як міжнародні молодіжні табори або екскурсії, які об'єднують студентів з багатьох країн.
 • Обміни для нового покоління. Ці спеціалізовані короткострокові обміни тривають три-шість тижнів і відкриті для молодих людей 18-25 років. Ця програма може включати в себе елементи професійного тренінгу. Вони можуть бути реалізовані також у формі Команд професійної підготовки - групи професіоналів, які виїжджають за кордон, щоби довідатися більше в своїй професійній сфері або ж поділитися професійними знаннями з місцевими спеціалістами.

 

rotary peace centers

Стипендії миру. Ротарі обирає найбільш відданих і яскравих професіоналів, яким повністю фінансуються стипендії на навчання в Ротарійських Центрах миру. Протягом трохи більше десяти років, в Ротарійських Центрах миру пройшли навчання понад 900 молодих людей для кар'єри в сфері побудови миру. Багато з них надалі виступають в ролі керівників національних урядів, НУО, військових, правоохоронних органів та міжнародних організацій, таких як Організація Об'єднаних Націй та Всесвітній банк. Кожен рік Ротарі відбирає до 100 чоловік зі всього світу, яким повністю фінансуються академічні стипендії в одному з наших центрів миру. Ці стипендії покривають плату за навчання, проживання та харчування, трансфер в обидва боки, і всі витрати на стажування та польові дослідження.

Доступні два види стипендій миру – учасники програми можуть отримати ступінь магістра або сертифікат про підвищення кваліфікації. Сім університетів з чотирьох континентів виступають партнерами Ротарі в цій програмі.

Також різноманітні стипендії та навчальні програми для молоді пропонуються в рамках грантів Ротарі клубів і Дистриктів.

Якщо ви зацікавлені взяти участь в будь-якій програмі Ротарі для молодого покоління, будь ласка, зверніться в найближчий Ротарі Клуб за подробицями.

 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020