A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Knaak1

 

 

Хольгер Кнаак (Holger Knaack), член Ротарі Клубу Герцогтум Лауенбург-Мьольнн, Німеччина, був обраний на посаду президента Ротарі Інтернешнл в 2020-21 році.

Рішення Номіційного Комітету прийнято після відставки минулого місяця за станом здоров’я кандидата на пост Президента Сушіла Гупта. Кнаак офіційно стане кандидатом на пост Президента, якщо жоден інший кандидат не буде зголошений до 31 травня.

Щоб побудувати більш сильне членство, Кнаак каже, що Ротарі має зосередитися на збільшенні кількості жінок-членів і переходу Ротарактівців до Ротарі.

Кнаак вважає, що кампанія "Люди дії" пропонує нові можливості поінформованості громадськості для Ротарі. "Ця кампанія передає наш глобальний імідж, зберігаючи при цьому постійні відмінності в регіонах і культурах", - говорить він.

Член Ротарі з 1992 року, Кнаак служив Ротарі як скарбник, директор, модератор, член і голова декількох комітетів, представник у Законодавчій Раді, зональний координатор, тренер та Губернатор Дистрикту.

Він є радником з питань постійного фонду/великих пожертв і співголовою Локального Організаційного Комітету Конгресу Ротарі Інтернешнл 2019 року в Гамбурзі.

Кнаак є генеральним директором компанії з нерухомості Knaack KG. Раніше він був партнером і генеральним директором сімейного бізнесу Knaack Enterprises з 125-річною традицією.

Член-засновник Громадського фонду міста Ратцебурга, а також президент Гольф-клубу Гут Грамбек. Кнаак також є засновником і головою Фонду Карла Адама.

Кнаак і його дружина, Сюзанна, є Старшими Донорами Фундації Ротарі та членами Товариства Заповіту.

На Міжнародній Асамблеї в січні 2020 року Кнаак проголосив темою свого року "Ротарі відкриває можливості"

Автор - Райан Хайланд (Ryan Hyland), з сайту www.rotary.org

 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020