Knaak1

Хольгер Кнаак (Holger Knaack), член Ротарі Клубу Герцогтум Лауенбург-Мьольнн, Німеччина, був обраний на посаду президента Ротарі Інтернешнл в 2020-21 році.

Рішення Номіційного Комітету прийнято після відставки минулого місяця за станом здоров’я кандидата на пост Президента Сушіла Гупта. Кнаак офіційно стане кандидатом на пост Президента, якщо жоден інший кандидат не буде зголошений до 31 травня.

Щоб побудувати більш сильне членство, Кнаак каже, що Ротарі має зосередитися на збільшенні кількості жінок-членів і переходу Ротарактівців до Ротарі.

Кнаак вважає, що кампанія "Люди дії" пропонує нові можливості поінформованості громадськості для Ротарі. "Ця кампанія передає наш глобальний імідж, зберігаючи при цьому постійні відмінності в регіонах і культурах", - говорить він.

Член Ротарі з 1992 року, Кнаак служив Ротарі як скарбник, директор, модератор, член і голова декількох комітетів, представник у Законодавчій Раді, зональний координатор, тренер та Губернатор Дистрикту.

Він є радником з питань постійного фонду/великих пожертв і співголовою Локального Організаційного Комітету Конгресу Ротарі Інтернешнл 2019 року в Гамбурзі.

Кнаак є генеральним директором компанії з нерухомості Knaack KG. Раніше він був партнером і генеральним директором сімейного бізнесу Knaack Enterprises з 125-річною традицією.

Член-засновник Громадського фонду міста Ратцебурга, а також президент Гольф-клубу Гут Грамбек. Кнаак також є засновником і головою Фонду Карла Адама.

Кнаак і його дружина, Сюзанна, є Старшими Донорами Фундації Ротарі та членами Товариства Заповіту.

Автор - Райан Хайланд (Ryan Hyland), з сайту www.rotary.org

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

Odesa19
Навчання офіцерів Д2232 - Одеса, 1-3.03.2019