MaloneyIA

Президент-елект Ротарі Інтернешнл Марк Деніел Малоуні (Mark Daniel Маloney) пояснив своє бачення побудови сильнішого Ротарі, закликаючи лідерів розширювати зв’язки з їхніми громадами та застосовувати інноваційні членські моделі.

Малоуні, член Ротарі Клубу Декатур, Алабама, США, урочисто представив президентську тему 2019-20 року, Ротарі Єднає Світ, наступним губернаторам дистриктів, на  щорічному навчальному заході Ротарі, Міжнародній Асамблеї, в Сан- Дієго, Каліфорнія, США.

"Перший акцент - збільшити Ротарі -, щоби збільшити наше служіння, щоби підвищити внесок наших проектів, але найважливіше, збільшити наше членство і таким чином ми можемо досягти більше," сказав Малоуні.

Малоуні вважає, що єдність знаходиться в серці Ротарійського досвіду.

"(Ротарі) дозволяє нам з'єднуватися один з одним, в глибоких і значимих шляхах, долаючи наші відмінності," говорить Малоуні. "Це сполучає нас з людьми, з якими ми ніколи інакше не мали б зустрітися, хто більш подібний до нас, ніж ми коли-небудь могли знати. Це сполучає нас з нашими громадами, з професійними можливостями, і з людьми, яким потрібна наша допомога".

Малоуні також закликав кожен клуб Ротарі і Ротаракту ідентифікувати сегменти їх суспільства, які не представлені в їх клубі, створюючи комісію з членства з різноманітними членами.

"Через Ротарі, ми єднаємося з неймовірною різноманітністю людства на направду унікальній основі, створюючи глибинні і тривалі зв'язки в переслідуванні спільної мети," додав він. "У цьому більш ніж коли-небудь розділеному світі, Ротарі сполучає нас усіх".

Малоуні закликав лідерів запропонувати альтернативний досвід  зустрічей і сервісні можливості які полегшать зайнятим професіоналам і людям з багатьма сімейними зобов'язаннями служити в ролях лідерства.

"Нам треба заохочувати культуру, де Ротарі не змагається з сім'єю, але швидше доповнює її," сказав Малоуні. "Це означає зробити реальні, практичні кроки, щоб змінити існуючу культуру: бути реалістичними в наших очікуваннях, уважними в нашому плануванні, і вітаючи дітей в Ротарійських подіях на кожному рівні".

Малоуні зазначив, що багато бар'єрів, які перешкоджають людям у служінні лідерами Ротарі, грунтовані на очікуваннях, які більше не є релевантними.

"Настав час пристосувати, змінити нашу культуру, і, усвідомити, що ви можете бути добрим губернатором дистрикту без відвідування кожного клубу індивідуально, і добрим президентом не роблячи всього безпосередньо самим".

Відносини з Організацією Об'єднаних Націй

Впродовж 2019-20 року, Ротарі проведе серію президентських конференцій у всьому світі, зосереджуючись на відносинах Ротарі з ООН і програмою ООН щодо поступового розвитку, яку підтримують багато сервісних проектів Ротарі. Більше інформації буде доступне в липні.

У 2020 році, ООН відмічатиме 75-ю річницю заснування і її місії сприяння миру. Ротарі було однією з 42 організацій США запрошених консультантами до їхньої делегації на конференції 1945 року в Сан-Франциско, яка передувала заснуванню ООН. Впродовж десятиліть, Ротарі працювало пліч-о-пліч з ООН з вирішення гуманітарних проблем у всьому світі. Сьогодні, Ротарі має найвищий консультативний статус, який ООН запропонувала недержавним організаціям.

"Ротарі розділяє довготривалі зобов'язання ООН перед здоровішим, більше мирним, і життєздатнішим світом," сказав Малоуні. "І Ротарі пропонує те, що ніяка інша організація не може дати: існуючу інфраструктура, яка дозволяє людям з усього світу єднатися в дусі служіння і миру і реалізовувати значимі заходи у напрямку цієї мети".

З сайту www.rotary.org, автор Arnold R. Grahl. Фото Alyce Henson

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
Odesa19
Навчання офіцерів Д2232 - Одеса, 1-3.03.2019