A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

 

 

MaloneyIA

 

Президент-елект Ротарі Інтернешнл Марк Деніел Малоуні (Mark Daniel Маloney) пояснив своє бачення побудови сильнішого Ротарі, закликаючи лідерів розширювати зв’язки з їхніми громадами та застосовувати інноваційні членські моделі.

Малоуні, член Ротарі Клубу Декатур, Алабама, США, урочисто представив президентську тему 2019-20 року, Ротарі Єднає Світ, наступним губернаторам дистриктів, на  щорічному навчальному заході Ротарі, Міжнародній Асамблеї, в Сан- Дієго, Каліфорнія, США.

"Перший акцент - збільшити Ротарі -, щоби збільшити наше служіння, щоби підвищити внесок наших проектів, але найважливіше, збільшити наше членство і таким чином ми можемо досягти більше," сказав Малоуні.

Малоуні вважає, що єдність знаходиться в серці Ротарійського досвіду.

 "(Ротарі) дозволяє нам з'єднуватися один з одним, в глибоких і значимих шляхах, долаючи наші відмінності," говорить Малоуні. "Це сполучає нас з людьми, з якими ми ніколи інакше не мали б зустрітися, хто більш подібний до нас, ніж ми коли-небудь могли знати. Це сполучає нас з нашими громадами, з професійними можливостями, і з людьми, яким потрібна наша допомога".

Малоуні також закликав кожен клуб Ротарі і Ротаракту ідентифікувати сегменти їх суспільства, які не представлені в їх клубі, створюючи комісію з членства з різноманітними членами.

"Через Ротарі, ми єднаємося з неймовірною різноманітністю людства на направду унікальній основі, створюючи глибинні і тривалі зв'язки в переслідуванні спільної мети," додав він. "У цьому більш ніж коли-небудь розділеному світі, Ротарі сполучає нас усіх".

Малоуні закликав лідерів запропонувати альтернативний досвід  зустрічей і сервісні можливості які полегшать зайнятим професіоналам і людям з багатьма сімейними зобов'язаннями служити в ролях лідерства.

"Нам треба заохочувати культуру, де Ротарі не змагається з сім'єю, але швидше доповнює її," сказав Малоуні. "Це означає зробити реальні, практичні кроки, щоб змінити існуючу культуру: бути реалістичними в наших очікуваннях, уважними в нашому плануванні, і вітаючи дітей в Ротарійських подіях на кожному рівні".

Малоуні зазначив, що багато бар'єрів, які перешкоджають людям у служінні лідерами Ротарі, грунтовані на очікуваннях, які більше не є релевантними.

"Настав час пристосувати, змінити нашу культуру, і, усвідомити, що ви можете бути добрим губернатором дистрикту без відвідування кожного клубу індивідуально, і добрим президентом не роблячи всього безпосередньо самим".

Відносини з Організацією Об'єднаних Націй

Впродовж 2019-20 року, Ротарі проведе серію президентських конференцій у всьому світі, зосереджуючись на відносинах Ротарі з ООН і програмою ООН щодо поступового розвитку, яку підтримують багато сервісних проектів Ротарі. Більше інформації буде доступне в липні.

У 2020 році, ООН відмічатиме 75-ю річницю заснування і її місії сприяння миру. Ротарі було однією з 42 організацій США запрошених консультантами до їхньої делегації на конференції 1945 року в Сан-Франциско, яка передувала заснуванню ООН. Впродовж десятиліть, Ротарі працювало пліч-о-пліч з ООН з вирішення гуманітарних проблем у всьому світі. Сьогодні, Ротарі має найвищий консультативний статус, який ООН запропонувала недержавним організаціям.

"Ротарі розділяє довготривалі зобов'язання ООН перед здоровішим, більше мирним, і життєздатнішим світом," сказав Малоуні. "І Ротарі пропонує те, що ніяка інша організація не може дати: існуючу інфраструктура, яка дозволяє людям з усього світу єднатися в дусі служіння і миру і реалізовувати значимі заходи у напрямку цієї мети".

З сайту www.rotary.org, автор Arnold R. Grahl. Фото Alyce Henson

 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020