Рассін оголосив Сушила Кумара Гупта Президентом-номіні

Gupta1

1 жовтня Президент РІ Баррі Рассін оголосив Сушила Кумара Гупта (Sushil Kumar Gupta), члена Ротарі Клубу Делі Мідвест, Делі, Індія, Президентом-номіні. Сушил Кумар Гупта був обраний Номінаційним Комітетом Президентом Ротарі Інтернешнл на 2020-21 рік.

Гупта хоче збільшити гуманітарний вклад Ротарі, а також розвинути різноманітність його членства.

"Як індивідууми, ми можемо тільки зробити певний вклад", стверджує Гупта. "Але коли 1.2 мільйона Ротарійців працюють разом, немає меж в тому, чого ми можемо досягти, і в процесі, ми можемо дійсно змінити світ".

Гупта є Ротарійцем з 1977 року і служив Ротарі Губернатором Дистрикту, навчальним лідером, і радником групи ресурсів, і був членом, віце-головою і Головою декількох комітетів.

Він був нагороджений званням почесного Доктора Наук Університетом IIS в Джайпурі, за його вклад в питання збереження води.

Він також отримав почесну Нагороду Шрі Падма, четверту за значимістю цивільну нагороду в Індії, надану президентом Індії за видатний сервіс в туризмі і громадську роботу.

Гупта також отримав Нагороду Ротарі Фаундейшн за його підтримку гуманітарних і освітніх програм. Він і його дружина Вініта, - Головні Донори Ротарі Фаундейшн і члени Товариства Арча Кламфа.

Гупта - голова і керуючий директор ТзОВ Азіатські Готелі (Захід) і власник готелів Хайят Рідженси Мумбаї і Маріотт Нью Делі Аеросіті. Він служив президентом Федерації Асоціацій Готелів і Ресторанів Індії і членом Ради директорів ТзОВ Корпорація Фінансів Туризму Індії. Він - президент Суспільства "Випробуйте Індію", державно-приватного партнерства між галуззю туризму і урядом Індії, яка просуває Індію як мету туризму. Він - також є віце-головою Трасту довкілля Гімалаїв і член правління організації Operation Eyesight Universal , яка займається операціями по зору в Індії.

Сушил Кумар Гупта буде обраний Конгресом Ротарі Інтернешнл 2019 року в Гамбургу і розпочне діяльність в ролі Президента РІ з 1 липня 2020 року

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
PETS1
Гранти, ФР та МДК - Ів.-Франківськ,26-28.10.2018