A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Ротарі працює над ослабленням кризи біженців

 Doctor

Члени Ротарі змінили життя тисяч біженців

 

Статистика приголомшує. Більш ніж 28 000 людей щодня переміщаються зі своїх будинків внаслідок воєн, гноблення і злиднів. Це майже 20 осіб за хвилину.

До кінця 2016 року безпрецедентне число 68,5 мільйонів чоловік, з теренів від Західної Африки до Південної Азії, були насильницьки переміщені, що створило найгіршу кризу мігрантів в історії.

Хвилі іммігрантів та біженців створив перевантаження на міжнародне співтовариство, ставши найбільшим тягарем для сусідніх країн та Європи. Туреччина приймає найбільшу кількість біженців у кількості майже 3 мільйони. Пакистан є другим. Німеччина є єдиною країною з високим доходом серед топ десяти приймаючих країн з близько 700 000 біженців та шукачів притулку.

Семирічна війна в Сирії було основною причиною кризи біженців, з мільйонами, що залишили країну з початку конфлікту в 2011 році.

Жахливо високий відсоток серед вимушених переселенців – діти. Більше половини біженців (11 мільйонів) у віці до 18 років.

Ротарі Клуби роблять свій внесок, щоб допомогти зменшити глобальну кризу біженців, шляхом реалізації проектів, які допомагають забезпечити водою та медичною допомогою в таборах біженців, оплачують переїзд сімей до безпечніших країн і багато іншого. За останні кілька років Клуби і Дистрикти використали приблизно 3 мільйони доларів з коштів, Глобальних грантів на проекти, пов'язані з біженцями та стипендії.

У Всесвітній день біженців, який проводиться щороку 20 червня, люди по всьому світу відзначали силу, мужність і внесок біженців, які покинули свої будинки в відчайдушних пошуках безпеки.

Нижче наведено приклади того, як члени Ротарі змінили життя тисяч біженців:

 • У провінції Нова Шотландія, Канада, Ротарі Клубу Амхерст привіз дві сім’ї з розтерзаної війною Сирії до своєї країни, де біженці почали нове життя. Клуб звернуся до інших груп у громаді, щоб допомогти сім'ям, асимілюватися з містом і культурою. Ротарі Клуб Меррітт, Британська Колумбія, також вніс кошти, щоб привезти сім'ю з Сирії до Канади.
 • Ротаракт клуб Наківале, Уганда, організовує збір коштів, щоб допомогти жителям величезного поселення біженців розпочати свій власний бізнес. Клуб, заснований всередині поселення, також забезпечує біженців цукром, милом та одягом.
 • Член Ротарі Піа Скарабіс-Керфельд, лікар з Німеччини, організувала мережу добровольців лікарів, щоб допомогти тисячам біженців, які прибули до Берліну. У 2015 році під час піку припливу біженців до Німеччини, її некомерційна організація Medizin Hilft (Медична допомога), складалася з більш ніж 100 добровольців в своїй клініці. Її клуб Ротарі Берлін-Тейргартен, спонсорував Глобальний Грант вартістю $160.000 для фінансування проекту до березня 2018 року. Також у Німеччині, Ротарі Клуб Лемго-Штернберг надав кошти для навчання 60 волонтерів, щоб навчати близько 600 біженців німецькій мові.
 • Дистрикти Ротарі 2452 в Лівані і 6560 в штаті Індіана, США, допомогли забезпечити операції на серці для порятунку 32 Ліванських та 10 сірійських дітей. Дистрикти організували Глобальний грант на суму $185.000 для фінансування процедур.
 • Ротарі Клуб Кігалі Вірунга, Руанда, співпрацював з членами Ротарі клубу Дортмунд, Німеччина, щоби просвердлити свердловини в таборі для біженців у секторі Гахар, Руанда.
 •  Члени Ротарі в Сеулі, Корея і Тайбеї, Тайвань, реалізували Глобальний на суму $89.000 для забезпечення клініки Рафаель в Сеулі діагностичним обладнанням дослідження вухо, горло, носу для лікування північнокорейських біженців.

(Автор статті - Ryan Hyland, фото з www.rotary.org)

 

 

 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020