A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Райслі оголосив Марка Деніела Мелоні Президентом-Номіні

 Mark Maloney

 

1 жовтня Президент РІ Йен Райслі оголосив Президентом-номіні Ротарі Інтернешнл Марка Деніела Мелоні.

Номінаційний Комітет з обрання Президента Ротарі Інтернешнл обрав Мелоні, члена Ротарі Клубу Декейтер, Алабама, США, в серпні. Він буде обраний на Конгресі РІ 2018 в Торонто, Канада, і стане президентом з 1 липня 2019 року.

"Клуби – це те, де Ротарі відбувається", говорить Мелоні, повірений. Він прагне підтримувати і посилювати Клуби на рівні громад, зберігати культуру Ротарі як орієнтованої на служіння членської організації, і тестувати нові регіональні підходи до зростання.

"З викоріненням поліомієліту, пізнаваність Ротарі буде більшою і з'явиться багато можливостей", говорить він. "Ми маємо потенціал, щоби стати глобальним джерелом активності для здійснення добрих справ".

Мелоні - керівник в юридичній фірмі Блекберну "Mелоні і Шупперт ТОВ", орієнтованій на оподаткуванні, плануванні нерухомості, і сільськогосподарському праві. Він представляє великі операції в сільському господарстві в Південно-східних і Середньо-західних сполучених штатах, і очолює секцію оподаткування в Американській Асоціації Адвокатів в сільському господарстві. Він входить до складу Американської Асоціації Адвокатів, Асоціації Адвокатів Штату Алабама, і Інституту Права Алабами.

Він був активним в релігійному суспільстві Декейтера, очолюючи раду фінансів його церкви і правління місцевої Католицької школи. Він також служив президентом Громадського Фонду Великого Декейтера, головою товариства "Їжа на Колесах" округу Морган, і директором "Спільного Шляху" округу Морган і торгової  Палати округу Декейтер-Морган.

Ротарієць з 1980 року, Мелоні служив директором РІ; Довіреною особою і віце-головою фонду; і помічником Президента РІ 2003-04 Джонатана Маджіягбе. Він також брав участь в Законодавчій Раді, як голова, заступник голови, представник і тренер. Він був радником Оргкомітету Конгресу РІ 2004 в Осаці і очолював Оргкомітет Конгресу РІ 2014 в Сіднеї.

Перед тим, як стати Губернатором Дистрикту, Мелоні очолював групу навчальних обмінів в Нігерії.

Він також служив віце-головою комітету з розробки Перспективного плану розвитку ФР; регіональним координатором Фонду Ротарі; модератором навчального інституту Фонду; національним радником постійного фонду ФР; членом Комітету Центрів Миру; і радник фонду WASH в Цільовому Комітеті з шкіл.

Дружина Мелоні, Гей, - повірений в тій же юридичній фірмі, член і паст-президент Ротарі Клубу Декейтер Дейбрек, Алабама, США. І Марк, і Гей - члени співтовариства Поля Гарріса, Старші Донори, і члени Товариства Спадку.

 

 

 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020