A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Президент Ротарі Інтернешнл закликає Клуби до змін

 rty

 

 

Президент Ротарі Інтернешнл Йен Райслі підкреслює, що охорона навколишнього середовища та стримування зміни клімату необхідні для послідовності служіння Ротарі.

Райслі, член Ротарі Клубу Сандрингем, Вікторія, Австралія, оприлюднив президентську тему 2017-18 «Ротарі: творимо зміни", виступаючи перед обраними Губернаторами Дистриктів на Міжнародній Асамблеї Ротарі в Сан-Дієго, Каліфорнія, США.

Погіршення стану навколишнього середовища і глобальна зміна клімату створюють серйозну загрозу всім, "сказав Райслі. "Вони неспівмірно впливають на тих, хто найбільш вразливі, тих перед якими Ротарі відчуває найбільшу відповідальність». Однак, екологічні проблеми не часто присутні в порядку денному Ротарі, сказав він.

Погіршення стану навколишнього середовища є однією з основних загроз, визначених у списках Групи ООН високого рівня щодо загроз, викликів та змін.

Райслі додав, "минув той час, коли екологічна стійкість могла розглядатися як не сфера турботи Ротарі. Це має бути тією сферою, про яку піклуються усі."

Він закликав кожен Ротарі Клуб здійснити зміни, шляхом посадки дерев кожним з своїх членів в період з початку Ротарі року 1 липня до Дня Землі 22 квітня 2018 році. Дерева видаляють двоокис вуглецю та інші парникові гази з повітря, чим сповільнюють глобальне потепління.

«Я сподіваюся, що результатом цих зусиль буде набагато більше, ніж екологічні переваги, які принесуть ці 1,2 мільйона нових дерева, "сказав Райслі. "Я вважаю що найвищий результат -визнання відповідальності Ротарі не тільки по відношенню до людей на нашій планеті, але й за саму планету".

Забезпечення майбутнього Ротарі

У своєму зверненні до Губернаторів Дистриктів 2017-18 Райслі також закликав Клуби до поліпшення гендерній рівноваги і зменшення середнього віку своїх членів.

Тільки 22 відсотків членів Ротарі складають жінки, в порівнянні з 13 відсотками 10 років тому. У такому темпі, сказав Райслі, буде потрібно ще три десятиліття для досягнення ґендерної рівності в Ротарі.

Трьох десятиліть занадто довго чекати, щоб досягти стану, в якому Ротарі буде відображати світ, в якому ми живемо. Ми тепер повинні визначити це  пріоритетом, "сказав він.

Відзначивши, що 103 з 539 обраних Губернаторів жінки, Райслі сказав, що вони відносяться до типу жінок, які нам потрібні в Ротарі, "лідери, які допоможуть Ротарі забезпечувати зв'язки, представляти і краще обслуговувати всіх членів наших громад".

Райслі також вважає, що необхідно знайти способи, щоб залучити молодих членів Клубів. Сьогодні серед зареєстрованих членів тільки 5 відсотків молодші, ніж 40 років, і більшість членів старше 60 років, розповів Райслі аудиторії

Уявіть собі, як Ротарі виглядатиме через 10 або 20 років, якщо ми не будемо піклуватися дуже серйозно, дуже скоро про залучення молодих членів,", сказав Райслі.

Клуби створюватимуть зміни цього року відповідно до своїх власних рішень, сказав Райслі, але команеннядна робота є обов'язковою на глобальному рівні для руху Ротарі вперед і забезпечити майбутнього організації.

Ми знаємо, що ми можемо зробити більше разом, ніж ми могли б сподіватися зробити самостійно," сказав він обраним Губернаторам. "Я прошу вас назавжди зберегти цей дух спільної роботи та співпраці у вашій свідомості і повернутися з ним до ваших Дистриктів.

 (Опубліковано на веб-сайті www.rotary.org, 16.01.2017).

 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Odesa19
Навчання офіцерів Д2232 - Одеса, 1-3.03.2019
hamburg
Конгрес Ротарі в Гамбургу-2019