A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Джон Джерм представив «РОТАРІ СЛУЖИТЬ ЛЮДСТВУ", як президентську тему 2016-17 року

RSH

 

 

Засновник Ротарі Пол Харріс, вірив, що служіння людству - це "найбільш вартісне що може зробити людина," сказав новообраний президент РІ Джон Ф. Джерм, і, будучи частиною Ротарі - це відмінна можливість, щоб це здійснювати.

Джерм представив президентську тему 2016-17 року «Ротарі служить людству» наступним Губернаторам Дистриктів 18 січня на Міжнародній Асамблеї в Сан-Дієго, Каліфорнія, США.

“Я вважаю, що кожна людина визнає можливість служити Ротарі за те, чим вона є насправді: не маленька можливість, але велика; можливість прожити життя, щоб змінити світ на краще на всі часи шляхом Ротарійського служіння людству , - сказав Джерм.

Члени Ротарі по всьому світу служать людству, забезпечуючи чистою водою слаборозвинені регіони, сприяючи встановленню миру в зонах конфліктів, і зміцненню громад за допомогою базової освіти і грамотності. Але немає нічого важливішого, ніж наша робота з викорінення поліомієліту в усьому світі, сказав він.

Після історичного року, в якому розповсюдження дикого поліовіруса було зупинено в Нігерії і у всій Африці, сказав Джерм, ми як ніколи близькі до остаточної ліквідації поліомієліту.

"Ми знаходимося на роздоріжжі в "Ротарі", - додав він. "Ми дивимося вперед на рік, який може в один прекрасний день стати відомим як найбільший рік в історії Ротарі: рік, в якому світ побачить останній випадок захворювання на поліомієліт."

Минулорічні результати залишили тільки дві країни, Афганістан і Пакистан, де вірус все ще циркулює. Поліомієліт буде тільки другою хворобою людини, яка буде викоренена назавжди.

Коли цей момент настане, "надзвичайно важливо", щоб Ротарі було до цього готовим, сказав Джерм. "Ми повинні бути впевнені, що ми визнані за цей успіх і примножити успіх у розвитку партнерських відносин, більшому зростанні, і навіть більш амбітному служінні в найближчі десятиліття."

Джерм, член Ротарі клубу Чаттануга, штат Теннессі, США, закликав учасників повернутися в свої Клуби та громади і поширити інформацію про роль Ротарі в боротьбі за мир без поліомієліту.

“Люди, які хочуть робити добрі справи, побачать, що Ротарі - це місце, де вони можуть змінити світ. Кожен Ротарі Клуб повинен бути готовий надати їм таку можливість", - сказав Джерм.

Підвищення іміджу Ротарі - це не тільки спосіб збільшити членство. "Нам потрібні Клуби, які є гнучкими, щоби наше служіння було більш привабливим для молодих членів Клубів, нещодавніх пенсіонерів, і працюючих людей."

Він додав: "Нам потрібно більше старанних рук, більше небайдужих сердець, і більше світлих умів, щоб просуватися вперед в нашій роботі."

Райан Хайленд (Ryan Hyland)

Rotary News

18-01-2016

 

 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
PETS1
Гранти, ФР та МДК - Ів.-Франківськ,26-28.10.2018
hamburg
Конгрес Ротарі в Гамбургу-2019