Індієць Шекхар Мехта був обраний президентом Ротарії в 2021-22 роках

Shekhar Mehta

Шекхар Мехта, з Ротарі Клубу Калькутти-Маханагар, Західна Бенгалія, Індія, є кандидатом у члени комітету з висунення кандидатур на посаду президента Rotary International на 2021-22 роки. Він буде оголошений кандидатом у президенти 1 жовтня, якщо не буде запропоновано жодних кандидатів.

Мехта визнає, що сучасні тенденції членства є викликом, і каже, що розвиток членства має бути найвищим пріоритетом Ротарі. Він вважає, що зосередження уваги на регіональних планах, успішний перехід ротаракторів у ротарі-клуби та збільшення різноманітності та членства жінок можуть принести щорічний приріст членства на 5 відсотків.

"Потрібен серйозний мозковий штурм, щоб знайти ефективні рішення, що підходять для різних районів світу", - говорить Мехта. Він додає, що для пошуку локалізованих рішень необхідно враховувати регіональний дух і культуру, оскільки "один розмір не підходить для всіх". Він вважає, що Ротарі може поширитися на нові географічні райони та країни.

Як рішучий прихильник стратегічного плану Ротарі, Мехта каже, що він заохочуватиме клуби використовувати плани дій та зміцнювати основні цінності Ротарі.

Мехта каже, що Ротарі має стати більш сучасним та пристосованим, зосередившись на партнерських відносинах з урядами та корпораціями, розширюючи партнерські відносини з організаціями, що спеціалізуються на сферах діяльності Ротарі, та інвестуючи в технології.

Бухгалтер Мехта є головою заснованої ним компанії з розвитку нерухомості Skyline Group. Він також є директором операції "Eyesight Universal" (Індія), що базується в Канаді.

Мехта брав активну участь у реагуванні на катастрофи та є довіреною особою ShelterBox, Великобританія. Після цунамі в Індійському океані в 2004 році він допоміг побудувати майже 500 будинків для сімей, які постраждали внаслідок катастрофи.

"Мехта" стала піонером програми, яка здійснила понад 1500 операцій на серці, що змінюють життя в Південній Азії. Він також є архітектором ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ, яка сприяє розвитку грамотності в Індії та охопила тисячі шкіл.

Член Ротарі з 1984 року, Мехта служив Ротарі в якості директора, члена або голови кількох комітетів, координатора зон, керівника тренінгів, члена кадрового складу технічних радників Фонду Ротарі та губернатора округу. Він також є головою Ротарі Фонду (Індія).

Мехта отримала нагороду Rotary’s Service Above Self Award та нагороду Rotary Foundation за заслуги за заслуги та відзнаку за заслужені заслуги.

Він та його дружина Раші є основними донорами та членами Товариства заповіту.

Щоб дізнатись більше про Мехту, прочитайте його & nbsp;interview and vision statement outlining his goals for Rotary.

Членами Комітету з висунення кандидатур на посаду президента Ротарі Інтернешнл на 2021-22 роки є: Мікаель Альберг, Ölands Södra, Швеція; Бернхард Баумгартнер, Кіцбюель, Австрія; Герсон Гонсалвес, Лондріна-Норте, Пр., Бразилія; Серж Гутейрон, аеродром Валенсьєн-Денен, Норд, Франція; Мері Бет Гроуні Селен, Медісон Вест Таун-Міддлтон, штат Вісконсин, США; Аллан О. Джаггер, Галіфакс, В. Йоркс., Англія; Масахіро Курода, південь Хатінохе, Аоморі, Японія; Сіу-Мін (Фредерік) Лінь, Тайбей Тунтех, Тайвань; Ларрі А. Лунсфорд (секретар), Канзас-Сіті-Плаза, штат Міссурі, США; Енн Л. Метьюз (голова), Колумбія Схід, Південна Кароліна, США; Еккехарт Пандель, Бюкбург, Німеччина; П. Т. Прабхакар, Центральний Мадрас, Тамілнад, Індія; Хосе Антоніо Салазар Крус, Богота Оциденте, Кунд., Колумбія; М.К. Пандуранга Сетті, Бангалор, Карнатака, Індія; Стівен А. Снайдер, Оберн, Каліфорнія, США; Йосімаса Ватанабе, Кодзіма, Окаяма, Японія; та SangKoo Yun, Sae Hanyang, Сеул, Республіка Корея.

• Сергій Завадський

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu