A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Президент РІ 2020/2021 Гольгер Кнаак.

Knaack Holger

Гольгер Кнаак, член Ротарі Клубу Herzogtum Lauenburg-Mölln, Німеччина, обраний на посаду президента Rotary International у 2020-21 роках.

Рішення Комітету з висування кандидатур відбулось після відставки кандидата в президенти Сушила Гупти минулого місяця за станом здоров'я. Кнаак офіційно стане кандидатом у президенти, якщо до 31 травня його не оскаржуватимуть інші кандидати.

Щоб побудувати більш міцне членство, Кнаак каже, що Ротарі повинен зосередитись на збільшенні кількості жінок-членів та переході ротаракторів у ротаріанців.

Кнак вважає, що кампанія "Люди дії" пропонує нові можливості поінформованості громадськості для Ротарі. "This campaign conveys our global image while still respecting differences in regions and cultures,", - говорить він.

Член Ротарі з 1992 року, Кнаак служив Ротарі скарбником, директором, модератором, членом та головою кількох комітетів, представником Ради з питань законодавства, координатором зон, керівником тренінгу та губернатором району.

Він є радником / основним подарунком та співголовою Організаційного комітету Міжнародної конвенції Ротарі у Гамбурзі 2019 року.

Кнаак є генеральним директором компанії з нерухомості Knaack KG. Раніше він був партнером і генеральним менеджером Knaack Enterprises, 125-річного сімейного бізнесу.

Він є членом-засновником Громадського фонду міста Ратцебурга і працював президентом гольф-клубу Gut Grambek. Кнаак також є засновником та головою Фонду Karl Adam.

Кнак і його дружина Сюзанна є основними донорами Фонду Ротарі та членами Bequest Society.

Членами Комітету з висунення кандидатур на посаду Президента Ротарі Інтернешнл 2020-21 є Казухіко Одзава, Ротарі Клуб Йокосука, Канагава, Японія; Манодж Д. Десай, Ротарі Клуб метро Барода, Гуджарат, Індія; Шекхар Мехта, Ротарі Клуб Калькутта-Маханагар, Західна Бенгалія, Індія; Джон Г. Торн, Ротарі-клуб Північного Хобарта, Тасманія, Австралія; Гіллер Е. Туманган, Ротарі-клуб Заходу Макаті, місто Макаті, Філіппіни; Джуїн Парк, Ротарі Клуб Сунчхон, Йонранам, Корея; Еліо Черіні, Ротарі-клуб Міланського Дуомо, Італія; Гедеон М. Пайпер, Ротарі Клуб Рамат Хашарон, Ізраїль; Пер Хойен, Ротарі Клуб Аарупа, Данія; Пол Найф, Ротарі Клуб Веспа (Вехтстрік-Норд), Нідерланди; Сем Окудзето, Ротарі-клуб Аккри, Гана; Хосе Убіраті Сільва, Ротарі Клуб Ресіфі, Пернамбуку, Бразилія; Бредфорд Р. Говард, Ротарі Клуб міста Окленд, штат Каліфорнія, США; Майкл Д. Маккаллоу, Ротарі Клуб Трентона, штат Мічиган, США; Карен К. Венц, Ротарі-клуб мерівілу, штат Теннессі, США; Майкл К. Макговерн, Ротарі-клуб Південного Портленда-Кейп-Елізабет, штат Мен, США; та Джон С. Смардж, Ротарі-клуб Неаполя, Флорида, США.

 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020