A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

 

 

jp4

 

Спільний проект Ротарі дистрикту Литви 1462, клубів з Шяуляю «Вікінтас» та «Гармонія», Ротарі клубу м. Йонішкіс, а також Ротарі клубів литовців Чикаго та Ужгородського  «Ужгород-Скала» (Україна).

 

   У Будинку соціальної опіки, що створюється (Шаукенай, Кельмський район) при Шяуляйському центрі паліативної допомоги та догляду за хворими були оснащені  дев’ять палат та кухня. Загальна вартість проекту 6 901,59 євро.

      Ініціатор проекту – РК «Вікінтас» з Шяуляю. Під час святкування свого десятиріччя (27 січня 2018 р.) клуб представив новий стратегічний проект: «Шяуляйський хоспіс» - допомога Громадському закладу - Шяуляйському центру паліативної допомоги та догляду за хворими у створенні хоспісу. Хвороба змінює життя людини, приносячи неспокій, біль и розгубленість. Мета паліативної допомоги – допомога важкохворому та його рідним, створити найкращі умови підтримання якості життя для успішного вирішення фізичних, психологічних та духовних проблем. Якщо людину не можна вилікувати, це ще не означає, що йому не можна допомогти.
    Цим загальним проектом Ротарі клубів внесений вагомий вклад з метою створення в Шяуляйському регіоні стаціонару (пізніше хоспісу) паліативної допомоги та догляду за хворими, мета якого створити та розвивати мережу послуг для хворих та членів їх сімей з надання соціальних послуг, духовної, психологічної та інформаційної допомоги. Потреба в таких послугах зростає в умовах старіння суспільства постійно зростає.

   Мінісітерством  охорони здоров’я Литви було надане приміщення у містечку Шаукенай Кельмського району. У даний момент там проживає 19 хворих, працевлаштовано 12 чоловік персоналу. Опосередковано послугами будинку опіки користуються біля 80 родичів та близьких людей хворих. У даний момент ремонтуються додаткові приміщення, розраховані ще на 12 чоловік. Сумісно з Міністерством  охорони здоров’я Литви готується договір про довготермінову оренду державного майна, який намічено підписати у кінці листопада 2018 року. Передбачений термін договору  - не менше п’яти років.

 Основна мета  Центру – створити будинок опіки та забезпечити догляд за важкохворими та одинокими престарілими людьми.

ПОСЛУГИ:
Довготермінова/короткотермінова опіка;
Паліативна допомога (для дорослих та дітей);
Амбулаторна медична допомога.

(для перегляду повнорозмірних фотографій натисніть на відповідне зображенняю Фото відкриється в новому вікні)

jp1 jp2 jp3

  Були оснащенні  дев’ять палат, в яких встановлені шафи для особистих речей.

jp5 jp6 jp7

Також оснащена кухня зі спеціальним кухонним оснащенням та меблями -  встановлені холодильник, духова шафа, електроплита, витяжна шафа.

jp8 jp9 jp10

У трьох палатах встановлені функціональні ліжка для важкохворих. 

jp11 jp12

     Шяуляйський РК «Вікінтас» брав участь в суботниках з благоустрою території будинку опіки, надана допомога у заготівлі  дрів для опалення.  Були зрізані старі, небезпечні дерева, щоб проживаючі у будинку опіки могли  насолоджуватися  живописною природою історичного парку.

jp13 jp14
jp15 jp16

jp17

 

jp18

 

jp19 jp20

19 жовтня 2017 року між  Шяуляйським клубом «Вікінтас» та  Ужгородським  РК «Ужгород-Скала» (Україна) підписаний договір про співробітництво.

28 квітня 2018 року підписаний договір ICC між Литвою та Україною.

Разом ми можемо більше!

 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • Сергій Завадський
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020