A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Ротарі клуб Миколаїв нагородив кращих юнкорів України

 YUN

 

В Миколаєві нагородили 27 переможців 21 номінації XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Всього участь у конкурсі взяли 1894 конкурсні роботи з усіх областей України та 8 країн-сусідів. Кращим медіа XІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа стала газета  «Мариинские ведомости» Одеської Маріїнської гімназії, м.Одеса.

Міжнародний конкурс шкільних медіа - найбільша подія шкільних медіа в Україні. Конкурс підтримують на державному рівні Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України, Представництво Європейського Союзу в Україні, а також численні Міністерства, дипломатичні місії та міжнародні організації, що працюють в Україні.

Ротарі клуб Миколаїв в цьому році виступив партнером XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа та нагородив переможця в номінації «Краща мультимедійна редакція ХIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа». Переможцем в цій номінації сталадитяча студія «K-video» гімназії №2 м. Чернівці.

Артем Ващиленко, Паст-президент RotaryКлубу Миколаїв під час нагородження привітав переможців: «Одним із пріоритетів міжнародної руху РОТАРІ є підтримка гармонійного розвитку дітей та молоді. Подяка організаторам Конкурсу за високий рівень учасників, цікаві роботи і можливість для дітей з України та інших країн рости професійно в сфері журналістики медіа! Вітаємо хлопців та дівчат із заслуженою перемогою і сподіваємося що наш подарунок - цифровий диктофон - допоможе їм і далі створювати професійний контент і вдосконалювати журналістську майстерність!»

Сотні юнкорів з усіх куточків України вже дев’ятнадцятий рік поспіль збираються в Миколаєві для того, щоб отримати нові знання з журналістики, познайомитися з цікавими людьми, відпочити та нагородити кращих юнкорів України. Миколаїв зустрів учасників та переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Юні журналісти мали можливість відчути себе справжніми зірками, адже саме для них була організована «червона доріжка», лімузини, оркестр та урочиста церемонія нагородження переможців XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа і пряма трансляція на телеканалі ТАК ТV.

Гліб Головченко, президент Міжнародного конкурсу шкільних медіа, секретар НСЖУ, Заслужений журналіст України: «Те, що ми зібралися на Міжнародному конкурсі шкільних медіа дає надію на наших майбутніх міцних надійних журналістів. А той, хто не стане журналістом - стане якісним глядачем, слухачем. І буде вимагати від журналістів якісного виконання їх роботи, подачі об’єктивних та неупереджених матеріалів. Нам сьогодні всім дано право жити та працювати. І кожен день ми повинні все професійніше та професійніше відстоювати СВОБОДУ СЛОВА,СВОБОДУ та НЕЗАЛЕЖНІСТЬ нашої Батьківщини. За останні два роки ми навчилися поважати один одного, адже багато сьогодні залежить від кожного з нас. Ми всі разом маємо шанс створити новітню інформаційну галузь, яка буде частиною Європи, частиною світової інформаційної цивілізації».

Свої привітання учасникам та переможцям Конкурсу надіслали перші особи держави.Борис Ложкін, Глава Адміністрації Президента України в своєму привітання зазначив:«Із приємністю вітаю усіх, хто бере участь у змаганнях сили слова і громадянської позиції. Адже саме так найкраще можна охарактеризувати професію журналіста і її роль у житті вільного демократичного суспільства. Протягом всієї історії людства свобода слова була найпотужнішою зброєю у боротьбі за правду, справедливість і права людини. Шануйте слово, поважайте думку інших, відстоюйте власну, аргументовано доводьте свою позицію до читача, слухача, глядача, будьте об’єктивними й неупередженими, чесними із собою і суспільством – і ви досягнете високих результатів».

Протягом багатьох років Конкурс підтримує Олег Наливайко. Держкомтелерадіо, яке очолює пан Наливайко, крім того підтримує спеціальну номінацію «Кращий телерепортаж». У своєму зверненні до юнкорів очільник Держкомтелерадіо України зазначив: «Тисячі робіт, які взяли участь у конкурсі, свідчать про те, що в української журналістики – велике майбутнє. Шкільні газети, юнкорівські телевізійні, радіо- та фоторепортажі вже сьогодні можуть достойно конкурувати з роботами дорослих журналістів. Але разом з фаховістю їх вирізняють величезна щирість, небайдужість, почуття любові до своєї Батьківщини. Можливо, не всі з вас стануть журналістами, але конкурс доводить, що всі ви вже сьогодні є відповідальними громадянами своєї країни. Пишаюся вами та вашими досягненнями». Спеціальним подарунком від Держкомтелерадіо України у вигляді DVD був нагороджений переможець в номінації «Кращий телерепортаж XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа» - Дитяча ТВ студія «ОбовсемКа», Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості, м.Чугуїв, Харківська обл. Всього в даній номінації участь взяли 54 конкурсні роботи.

Свої привітання юнкорам також надіслав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Пан Міністр закцентував увагу на професійній етиці журналістів та гібридній війні, яка розв’язана проти України. «Ми пишаємося тим, що конкурс, в якому беруть участь юні представники з різних країн, проходить саме в Україні. Кожен з Вас, шановні учасники конкурсу, вже в юні роки виявивши цікавість до вкрай відповідальної професії – журналістики, починає будувати фундамент свого професійного майбутнього, у якому словом захищатиме свою державу як фаховий журналіст. Розв’язана проти України гібридна та інформаційні війни всьому світові демонструють, що слово може вбивати так само, як і зброя. Тому бажаю Вам і закликаю Вас у своїй журналістській роботі дотримуватись високих стандартів журналістської етики!», - зазначив Павло Клімкін.

За традицією окрім урочистої церемонії нагородження переможців Конкурсу, юні журналісти також взяли участь у зустрічах з керівництвом міста та області. Олександр Сєнкевич, міський голова м. Миколаєва, під час урочистої церемонії нагородження переможців Конкурсу зазначив: ««Шкільні медіа – це перший крок до великої медійної країни. Насправді наша країна залежить від того, яка буде у нас інформаційна безпека. Завдяки вам, майбутнім журналістам, майбутній еліті журналістики, ми можемо змінювати країну, зараз і в майбутньому. Сьогодні Міжнародний конкурс шкільних медіа вже став ДНК нашого міста».

Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної ради: «Кожен з вас може бути представником влади, кожен з вас може бути тією людиною, яка може давати добро людям. Медіа - незалежні, медіа - сміливі, медіа - такі, як сьогодні є ви. Більш за все молоді журналісти завжди допомагали нам, представникам громадянського суспільства, формувати те суспільство, яке хоче свободи і незалежності України, завжди такі медіа допомогли в нашій боротьбі».

Також юні журналісти відвідали зустрічі з професійними журналістами, майстер-клас від Google в Україні, презентацію патрульної поліції і традиційно завітали до найкращого в Україні Миколаївського зоопарку.

Автор - Вікторія Веселовська

 

 

 

 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020