A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Унікальний подарунок для американських благодійників

 MAL

 

На своєму спільному засіданні на честь 111-го дня народження Ротарі київські Ротарійці дали старт проекту «Майдан через серце художника», ініційованому РК «Київ-Центр». На подяку американським благодійникам вони вирішили подарувати чудовий витвір «Ціна Свободи. Україна», присвячений Небесній Сотні.

Це - унікальна робота, створена в сучасному стилі «арт-мікс», вона є результатом шести місяців роботи (530 годин) і поєднує різні техніки. Сюди також включені артефакти - предмети, зібрані авторкою після боїв на вул. Грушевського і на Майдані - фрагменти обгорілої шини, гілок дерев, щита, газет, патріотичних листівок, частки бруківки, скло від пляшок з-під «коктейлів Молотова» тощо. Рама декорована золотою поталлю, змішаною з гаром і кіптявою спалених шин в часи протистоянь.

Автор – Марина Лукач - член Спілки фотохудожників України, художник, волонтер, фандрайзер, учасниця та ініціаторка багатьох благодійних заходів, чиї твори неодноразово брали участь в ротарійських аукціонах. Марина - обдарована Богом людина. Вона проводить чудові презентації своїх творів, заряджуючи позитивною енергією глядачів. Згаданий твір («Ціна Свободи») вже презентувався під час благодійних вечорів в Солт-Лейк-Сіті (США) восени 2014 року, де встиг пригорнути увагу місцевої бізнес-спільноти до української тематики.

Зібрані під час благодійних заходів кошти були спрямовані на придбання ліків та медичних засобів для поранених в період Майдану та АТО. Українська аудиторія мала змогу доторкнутися до цих унікальних творів в 2015 році на виставках в Українському Домі, Мистецькому арсеналі тощо.

В рамках Проекту планується, що 14-17 квітня цього року «Ціна Свободи» буде продемонстрована під час всесвітньої Арт-експозиції в Нью-Йорку, в центрі Манхеттену. Готуються зустрічі з діаспорою, виставковий каталог, пам’ятний буклет тощо. Після того легендарний витвір буде символічно подарований американському народові в Українському Інституті в Америці. 21 квітня 2016 року саме там відкривається виставка сучасного українського мистецтва.

Київські ротарійці за доброю традицією провели стартовий благодійний аукціон, на якому зібрали стартову частину коштів для Проекту. До 10 квітня картина презентується в холі Американської Торгової Палати в Україні. Численні учасники комітетських засідань, інших поточних заходів, яких там зараз так багато проходить, зможуть побачити витвір та долучитися до Проекту.

Особисті контакти між американськими та українськими лідерами думок - це дуже важлива складова в розбудові миру та співпраці між нашими народами, адже «малими кроками робляться великі справи». І хто знає, може саме доторкнувшись до цього дивного твору з далекої України хтось на іншому березі океану вирішить теж зробити свій подарунок Світові.

Сергій Андріяш,
Асистент Губернатора,
паст-президент РК «Київ-центр»

 

 

 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Portal
Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020