Українські новини

Дистрикт 2232 запрошує вас на перший Ротарійський Бізнес Форум

to

Ротарійський Бізнес Форум

Останнім часом Професійне служіння, як один за напрямків ротарійської діяльності, набуває особливого значення.
По-перше, ротарійська єдність професіоналів з різних галузей дозволяють створювати проєкти, які найкраще відповідають сучасним викликам.
По-друге, ротарійська згуртованість та допомога один одному дозволяє зміцнювати нашу організацію та пом'якшувати ситуацію, яку зараз переживають ротарійці-підприємці у наслідок карантинних дій та фінансової кризи.
Саме для зміцнення ротарійських відносин та створення площадки для спілкування між ротарійцями про бізнес-можливості заради служіння суспільству заплановано Ротарійський Бізнес Форум. Звісно, жоден віртуальний формат не замінить живого спілкування. Разом з тим, ми пропонуємо взяти участь в заході, який максимально сприяє налагодженню бізнес-стосунків. Кожен учасник Форуму знайде для себе щось цікаве на пленарних сесіях на основній сцені, під час панельних дискусій у тематичних залах, на виставкових стендах в Експо-зоні або під час особистого спілкування у Нетворк-зоні.

Цікаво? Тоді реєструйтеся за посиланням "Join event".

Kozhenkin candle

Прикра і несподівана звістка прийшла до нас на самому початку 2019 року. Не стало нашого вірного Друга і Товариша Олексія Коженкіна, члена Ротарі Клубу Київ

jp4

Спільний проект Ротарі дистрикту Литви 1462, клубів з Шяуляю «Вікінтас» та «Гармонія», Ротарі клубу м. Йонішкіс, а також Ротарі клубів литовців Чикаго та Ужгородського  «Ужгород-Скала» (Україна). У Будинку соціальної опіки, що створюється (Шаукенай, Кельмський район) при Шяуляйському центрі паліативної допомоги та догляду за хворими були оснащені  дев’ять палат та кухня. Загальна вартість проекту 6 901,59 євро.

IMG 4613b

24 Ротарійці Дистрикту 2232 та члени їхніх родин взяли участь в Конгресі Ротарі Інтернешнл в Торонто

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Новини Дистрикту 2232 - березень-квітень 2020 року
honilulu
Віртуальний Конгрес Ротарі * 20-26.06.2020
Новини зі світу Ротарі

Eco

Довірені особи Фундації Ротарі та Рада директорів РІ одностайно схвалили додання нової сфери уваги: підтримка навколишнього середовища.

Knaak1

Хольгер Кнаак (Holger Knaack), член Ротарі Клубу Герцогтум Лауенбург-Мьольнн, Німеччина, був обраний на посаду президента Ротарі Інтернешнл в 2020-21 році.

Reef

Велетенський штучний риф у формі колеса Ротарі відновлює морське життя і захищає джерело існування декількох рибальських сіл у Філіппінах