КОНФЕРЕНЦІЯ ДИСТРИКТУ
РОТАРІ ІНТЕРНЕШНЛ 2232

УКРАЇНА, м.ДУБНО
9 - 11 червня 2023

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Місто Дубно вважається Перлиною Рівненської області.

Тут знаходиться один із найдавніших замків України з розгалуженою системою підземних ходів.

Події, описані в повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» відбувалися саме в цьому замку. До повномасштабної війни в місті щороку відбувався однойменний рок-фестиваль, який є знаковою музичною подією в культурному житті нашої країни.

Замок князів Острозьких XV ст. у Дубні будувався тоді, коли Христофор Колумб тільки відкривав Америку. І до сьогодні фортеця несе в собі риси середньовіччя та парадного стилю. Замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73-ма гарматами й надійно захищений річкою. Тут зберігалися незліченні багатства трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра тощо.

Атмосферу навколо замку наповнює справжній дух історії, а сам замок овіяний цікавими легендами та історіями. Кажуть, що загадані бажання біля знаменитої вежі «Беатка» збуваються, а тому варто спробувати Сайт Дубенського замку Промовідео про замок

Не подобаються звичайні/нудні екскурсії? Тоді завітайте до Дубенського замку на незабутнє нічне театралізоване шоу. Ви не просто побуваєте в міцній твердині вночі, але й отримаєте приємні емоції. Дивовижне видовище відкриває чарівна ключниця древнього замку князів Острозьких, яка пропонує гостям здійснити нічну подорож. У супроводі замкових воїнів, які освітлюють шлях вогняними смолоскипами, подорожні опиняються в замкових підземеллях, зброярні, коморі та в підвалах середньовічної інквізиції.

Під час подорожі можна зустрітися з легендарними героями, відчути адреналін від зустрічі з привидами, катом, горбанем. А ще – побувати на балу та потанцювати краков’як у палаці князів Любомирських. Театралізована вистава залишить у вас неймовірні враження – перевірте! Промовідео про нічну екскурсію

На околиці міста неподалік автомобільної траси Київ-Чоп знаходиться разючий Тараканівський форт, який підсилив стратегічну важливість регіону в другій половині XIX століття. Нині форт-застава Дубно – «туристичний магніт», який вважають містичним місцем. Цю потужну споруду задля досягнення максимальної обороноздатності звели, поєднуючи природний і штучно сформований ландшафти.

Нова Дубенська фортеця побудована у формі ромба зі сторонами до 240 метрів. Вже в ті роки форт оснастили водопроводом, вентиляцією, телефонним зв’язком, а також, крім будівель для гарнізону, тут була церква. Сьогодні споруда знаходиться на балансі Міністерства оборони України. Але манить собою туристів не лише з різних куточків України, а й світу.