A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Засади Ротарі

Духовне кредо кожного Ротарійця відображено в засадничому гаслі «Служіння понад власне Я». Ротарійці здійснюють служіння в громадах по всьому світу на базі високих етичних стандартів, забезпечуючи сталий розвиток та вирішення проблем. У всій діяльності вони керуються основоположними засадами організації.

 

Мета Ротарі

Метою діяльності Ротарі Клубів є заохочення і сприяння втіленню ідеалів служіння як основи гідних і цінних акцій і, зокрема, заохочення та сприяння:

 • ПЕРШЕ. Розвиток знайомства між людьми як можливості служіння;
 • ДРУГЕ. Пропаганда високих етичних стандартів в бізнесі і професійній діяльності; відзначення цінності усіх корисних занять; використання професійної діяльності кожного Ротарійця як можливості служіння суспільству;
 • ТРЕТЄ. Втілення ідеалу служіння кожним Ротарійцем в особистому, діловому житті і в локальній громаді
 • ЧЕТВЕРТЕ. Пропагування міжнародного взаєморозуміння, доброї волі і миру через світову спільноту людей різних професій, об'єднаних ідеалами служіння

 

Тест Чотирьох Запитань

Тест чотирьох запитань є неупередженим і незаангажованим етичним дороговказом, який Ротарійці використовують у своїх особистих та професійних відносинах. Цей тест перекладений більш ніж на 100 мов, і Ротарійці зазвичай повторюють його на своїх засіданнях:

Стосовно всього, про що ми думаємо, говоримо та робимо, перевіряємо

 1. Чи в цьому ІСТИНА?
 2. Чи СПРАВЕДЛИВО це по відношенню до всіх, кого це стосується ?
 3. Чи це зміцнить ДОБРУ ВОЛЮ та ДРУЖБУ?
 4. Чи буде це НА БЛАГО всім зацікавленим?

 

Напрямки служіння

Ротарі скеровує готовність членів організації до служіння вдома і за кордоном у п’яти напрямках, які є фундаментом діяльності кожного Ротарі Клубу.

 • Клубне служіння сфокусоване на створенні сильних клубів. Процвітаючий клуб ґрунтується на міцних зв'язках та плані розвитку активного членства.
 • Професійне служіння є закликом до кожного Ротарійця працювати чесно і використовувати свій досвід для вирішення проблем і потреб суспільства.
 • Служіння місцевій громаді закликає кожного Ротарійця знаходити шляхи покращення якості життя людей в своїх громадах і служити громадським інтересам.
 • Міжнародне служіння відображає нашу глобальну присутність у питаннях сприяння миру і взаєморозумінню. Ми підтримуємо цей напрям служіння, виступаючи спонсором або волонтером у міжнародних проектах, у пошуку партнерів за кордоном, і багато іншого.
 • Служіння новому поколінню спрямоване не розвиток можливостей молоді та молодих спеціалістів у програмах розвитку лідерства, таких як Ротаракт, Інтеракт, Ротарійська відзнака для молодих лідерів (RYLA) і Ротарійські студентські обміни (Rotary Youth Exchange).
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Офіцер зі створення Клубів, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Minsk
Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018