Структура організації

Основою організації є Ротарі Клуби. Кожен Клуб – це самостійна громадська організація згідно чинного законодавства країни розташування, що діє у відповідності з Статутом та Правилами Клубу. Ротарі Інтернешнл(РІ) – міжнародна асоціація Ротарі Клубів. Клуб під назвою Ротарі повинен бути зареєстрований в РІ та отримати Хартію.

Штаб-квартира Ротарі Інтернешнл знаходиться в Еванстоні (США). Координацію роботи Клубів в окремих регіонах здійснюють сім регіональних офісів. Регіональний офіс РІ, який обслуговує Клуби Європи, Африки та Східного Середземномор’я знаходиться у Цюріху (Швейцарія).

Об’єднання Ротарі Клубів за територіальним принципом називають Дистриктами. В свою чергу, об’єднання Дистриктів утворює зону. На сьогодні в Ротарі 537 Дистриктів об’єднані в 34 зони. Керівництво РІ здійснює Рада Директорів, до якої обирається по одному директору від пари зон терміном на два роки. Очолює Раду Директорів Президент Ротарі Інтернешнл.

В Ротарі всі керівні посади є виборними і ні одна посада, від Президента Клубу до Президента Ротарі Інтернешнл, не може займатись Ротарійцем більше одного року. Ротарійський рік починається 1 липня і завершується 30 червня наступного року.

Rassin

Баррі Рассін

Президент 2018-19

Ротарі Клуб Іст Нассау

Нью Провіденс, Багамські острови

Баррі Рассін отримав ступінь MBA з адміністрування в сфері охорони здоров’я та лікарняного адміністрування в Університеті Флориди і є першим науковим співробітником Американського коледжу керівників охорони здоров'я на Багамських островах. Нещодавно він пішов у відставку після 37 років в якості президента Системи лікарняних докторів і продовжує працювати там на посаді консультанта. Він є довічним членом Американської асоціації лікарень, і був декілька разів членом Правління різних організацій, включаючи Раду Якості Багамських островів, Раду з освіти в сфері охорони здоров'я освіти та Конфедерацію роботодавців.

Ротарієць з 1980 року, Рассін служив Ротарі як директор і заступник Голови Ради довірених осіб Фундації Ротарі . Він був лідером навчальних заходів РІ і офіційним помічником Президента РІ  2015-16 року К.Р.Равіндрана.

Рассін отримав найвищу нагороду Ротарі Інтернешнл Service Above Self Award, а також інші гуманітарні нагороди за свою роботу лідера заходів Ротарі Інтернешнл з надання допомоги Гаїті після землетрусу 2010. Він та його дружина, Естер, є головними донорами та благодійниками Фундації Ротарі.

Президент РІ Баррі Рассін закликав Ротарійців "Бути натхненням!"

Theme18 19

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
PETS1
Семінар з публічного іміджу - Рівне,07-03.09.2018