A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Структура організації

Основою організації є Ротарі Клуби. Кожен Клуб – це самостійна громадська організація згідно чинного законодавства країни розташування, що діє у відповідності з Статутом та Правилами Клубу. Ротарі Інтернешнл(РІ) – міжнародна асоціація Ротарі Клубів. Клуб під назвою Ротарі повинен бути зареєстрований в РІ та отримати Хартію.

Штаб-квартира Ротарі Інтернешнл знаходиться в Еванстоні (США). Координацію роботи Клубів в окремих регіонах здійснюють сім регіональних офісів. Регіональний офіс РІ, який обслуговує Клуби Європи, Африки та Східного Середземномор’я знаходиться у Цюріху (Швейцарія).

Об’єднання Ротарі Клубів за територіальним принципом називають Дистриктами. В свою чергу, об’єднання Дистриктів утворює зону. На сьогодні в Ротарі 537 Дистриктів об’єднані в 34 зони. Керівництво РІ здійснює Рада Директорів, до якої обирається по одному директору від пари зон терміном на два роки. Очолює Раду Директорів Президент Ротарі Інтернешнл.

В Ротарі всі керівні посади є виборними і ні одна посада, від Президента Клубу до Президента Ротарі Інтернешнл, не може займатись Ротарійцем більше одного року. Ротарійський рік починається 1 липня і завершується 30 червня наступного року.     

 


Ian Riseley

Йен Райслі

Президент 2017-18

Ротарі Клуб Сендрінгхем

Вікторія, Австралія

Йен Райслі є сертифікованим бухгалтером, провідним у фірмі Йен Райслі та Ко, заснованій ним у 1976 р. Перед заснуванням власної фірми він працював у підрозділах аудиту та управлінського консалтингу великих бухгалтерських фірмах та корпораціях. Його фірма спеціалізується у питаннях податку на прибуток та дорадництві з питань управління для приватних осіб та малого бізнесу.Він має ступінь магістра з питань оподаткування та дипломів про спеціалізацію у питаннях бухгалтерії та податку на прибуток.

Райслі був членом Рад державних та приватних шкіл, членом Громадської Дорадчої Групи міста Сендрінгхем, та був залучений до діяльності Морських Скаутів та спортивних груп, а також був почесним аудитором або радником для декількох доброчинних організацій.

Серед нагород Райслі AusAID - нагорода за внесок у будівництво миру від уряду Австралії як відзнака його роботи у Східному Тіморі, Медаль Пошани Австралії за служіння австралійській громаді, а також Нагорода за видатне служіння та Нагорода за Регіональне Служіння в побудові світу вільного від поліо від Фундації Ротарі.

Ротарієць з 1978 року, Райслі здійснював служіння як Скарбник, Директор, член Ради довірених осіб, член та Голова численних Комітетів РІ та Фундації Ротарі.

Разом зі своєю дружиною Жюльєт, яка є Паст-Губернатором, Juliet, вони є Старшими Донорами та членами Товариства Заповідальників Фундації Ротарі.  Вони живуть на семи гектарах біля Морудак, де реалізують свою особисту філософію  They live on seven hectares at Moorooduc, where they practice their personal philosophy of екологічного та органічного життя. В них двоє дітей та четверо онуків.

T1718EN PMS C

 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Обраний Губернатор Д2232, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
PETS1
Семінар з публічного іміджу - Рівне,07-03.09.2018
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018