Структура організації

Основою організації є Ротарі Клуби. Кожен Клуб – це самостійна громадська організація згідно чинного законодавства країни розташування, що діє у відповідності з Статутом та Правилами Клубу. Ротарі Інтернешнл(РІ) – міжнародна асоціація Ротарі Клубів. Клуб під назвою Ротарі повинен бути зареєстрований в РІ та отримати Хартію.

Штаб-квартира Ротарі Інтернешнл знаходиться в Еванстоні (США). Координацію роботи Клубів в окремих регіонах здійснюють сім регіональних офісів. Регіональний офіс РІ, який обслуговує Клуби Європи, Африки та Східного Середземномор’я знаходиться у Цюріху (Швейцарія).

Об’єднання Ротарі Клубів за територіальним принципом називають Дистриктами. В свою чергу, об’єднання Дистриктів утворює зону. На сьогодні в Ротарі 537 Дистриктів об’єднані в 34 зони. Керівництво РІ здійснює Рада Директорів, до якої обирається по одному директору від пари зон терміном на два роки. Очолює Раду Директорів Президент Ротарі Інтернешнл.

В Ротарі всі керівні посади є виборними і ні одна посада, від Президента Клубу до Президента Ротарі Інтернешнл, не може займатись Ротарійцем більше одного року. Ротарійський рік починається 1 липня і завершується 30 червня наступного року.

Ian Riseley

Йен Райслі

Президент 2017-18

Ротарі Клуб Сендрінгхем

Вікторія, Австралія

Йен Райслі є сертифікованим бухгалтером, провідним у фірмі Йен Райслі та Ко, заснованій ним у 1976 р. Перед заснуванням власної фірми він працював у підрозділах аудиту та управлінського консалтингу великих бухгалтерських фірмах та корпораціях. Його фірма спеціалізується у питаннях податку на прибуток та дорадництві з питань управління для приватних осіб та малого бізнесу.Він має ступінь магістра з питань оподаткування та дипломів про спеціалізацію у питаннях бухгалтерії та податку на прибуток.

Райслі був членом Рад державних та приватних шкіл, членом Громадської Дорадчої Групи міста Сендрінгхем, та був залучений до діяльності Морських Скаутів та спортивних груп, а також був почесним аудитором або радником для декількох доброчинних організацій.

Серед нагород Райслі AusAID - нагорода за внесок у будівництво миру від уряду Австралії як відзнака його роботи у Східному Тіморі, Медаль Пошани Австралії за служіння австралійській громаді, а також Нагорода за видатне служіння та Нагорода за Регіональне Служіння в побудові світу вільного від поліо від Фундації Ротарі.

Ротарієць з 1978 року, Райслі здійснював служіння як Скарбник, Директор, член Ради довірених осіб, член та Голова численних Комітетів РІ та Фундації Ротарі.

Разом зі своєю дружиною Жюльєт, яка є Паст-Губернатором, Juliet, вони є Старшими Донорами та членами Товариства Заповідальників Фундації Ротарі.  Вони живуть на семи гектарах біля Морудак, де реалізують свою особисту філософію  They live on seven hectares at Moorooduc, where they practice their personal philosophy of екологічного та органічного життя. В них двоє дітей та четверо онуків.

T1718EN PMS C

KHER