Структура організації

Основою організації є Ротарі Клуби. Кожен Клуб – це самостійна громадська організація згідно чинного законодавства країни розташування, що діє у відповідності з Статутом та Правилами Клубу. Ротарі Інтернешнл(РІ) – міжнародна асоціація Ротарі Клубів. Клуб під назвою Ротарі повинен бути зареєстрований в РІ та отримати Хартію.

Штаб-квартира Ротарі Інтернешнл знаходиться в Еванстоні (США). Координацію роботи Клубів в окремих регіонах здійснюють сім регіональних офісів. Регіональний офіс РІ, який обслуговує Клуби Європи, Африки та Східного Середземномор’я знаходиться у Цюріху (Швейцарія).

Об’єднання Ротарі Клубів за територіальним принципом називають Дистриктами. В свою чергу, об’єднання Дистриктів утворює зону. На сьогодні в Ротарі 537 Дистриктів об’єднані в 34 зони. Керівництво РІ здійснює Рада Директорів, до якої обирається по одному директору від пари зон терміном на два роки. Очолює Раду Директорів Президент Ротарі Інтернешнл.

В Ротарі всі керівні посади є виборними і ні одна посада, від Президента Клубу до Президента Ротарі Інтернешнл, не може займатись Ротарійцем більше одного року. Ротарійський рік починається 1 липня і завершується 30 червня наступного року.

Джон Ф. Джерм

Президент 2016-17

РОТАРІ КЛУБ ЧАТТАНУГА

ТЕННЕССІ, США

Джон Ф. Джерм є головою правління і головним виконавчим директором Campbell and Associates Inc, яка здійснює консультування інженерів. Він приєднався до фірми в якості інженера в 1965 році після чотирьох років у ВПС США. Він входить до правлінь декількохорганізацій, в т. ч. и до ради директорів і виконавчого комітету Громадського фонду освіти, Orange Grove Center Inc., і є головою Blood Assurance Inc. Він також є засновником і скарбником фонду державного технічного коледжу Чаттануги та Президентом фонду Джейсі штату Теннессі.

Він був проголошений «Молодою людиною року " Теннессі в 1970 р.; Інженером року", 1986; Волонтер по збору коштів в  1992 році та "Волонтером року" громадських організацій Теннессі  у 2009 р. Він отримав нагороду Бойскаутів «Срібний Бобер» та нагороду «Коло надії» від Фонду артриту. В 2013 році  Білий дім визнав його «Чемпіоном змін».

Джерм приєднався до Ротарі в 1976 році і служив в якості віце-президента Ротарі, директора, довіреної особи та заступника Голови Наглядової Ради Фундації Ротарі, представника Голови Ради довірених осіб Фундації, очолював  акцію «Виклик Ротарі 200 мільйонів доларів США»,  був членом  Виконавчого Комітету Ради Директорів РІ, представником Президента РІ,  представником і головою Законодавчої Ради, Зональним  Координатором  з питань членства, головою численних комітетів, регіональним координатором,  лідером тренінгів РІ  і Губернатором Дистрикту.

Джерм нагороджений RI’s Service Above Self Award та Нагородою Фундації The Rotary Foundation’s Citation for Meritorious Service, а також Нагороду за Видатне служіння.  Він та його дружина Джуді є меценатами та членами Товариства Арча Клампфа Фундації Ротарі. У них четверо дітей і шестеро онуків.

18 січня Джерм представив  президентську тему року «Ротарі служить людству»  перед обраними Губернаторами Дистриктів на Міжнародній Асамблеї в Сан-Дієго, Каліфорнія, США.

T1617 EN

Conban