A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Програма ПоліоПлюс

Програма боротьби за викорінення поліомієліту у світі є ключовою глобальною кампанією, яку проводить Ротарі.

1979р. Ротарі клуби реалізують проект купівлі та доставки 6 млн. вакцин для дітей на Філіппінах

1985р. У 1985 році Ротарі запустила свою програму Поліо Плюс, першу ініціативу для вирішення глобальної ліквідації поліомієліту шляхом масової вакцинації дітей. Ротарі внесло понад $1,3 млн. та незліченну кількість волонтерських годин, щоб імунізувати більше 2,5 млн.. дітей в 122 країнах. Крім того, пропагандистські зусилля Ротарі відіграли роль у прийнятті рішень урядами країн-донорів для внесення більше $9 млн. на реалізацію проекту

1988р. Програма Поліо Плюс зібрала 247 млн. доларів. На цей рік захворюваність становила 350 000 випадків щорічно у 125 країнах.

В 1988р. на 41-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я була прийнята резолюція про ліквідацію поліомієліту в світі. Це стало початком Глобальної Ініціативи з ліквідації поліомієліту (ГІЛП), яку очолили національні уряди, ВООЗ, Ротарі Інтернешнл, Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) та ЮНІСЕФ. Пізніше її підтримали та стали основними партнерами Фонд Об’єднаних націй та Фонд Білла та Мелінди Гейтс.

1991р. Зафіксовано останній випадок дикого вірусу поліо в Америці

1994р. США оголошені вільними від поліо.

1995р. Ротарійці та волонтери провели імунізацію 165 млн. дітей в Китаї та Індії за 1 тиждень. Стартувала програма Поліо Плюс Партнерства для залучення коштів від Ротарійців у вільних від поліо країнах.

1996р. Кількість випадків захворювань скоротилося на 85%

1997р. Останній випадок дикого вірусу поліо зафіксовано в Західно-Тихоокеанському регіоні

1999р. Дикий вірус поліо типу 2 припинив своє існування.

2000р. Рекордні 550 млн. дітей – 1/10 частина людства - отримали вакцину

 vaccination

 

 

 

 

 

 

2002р. Європейський регіон визнано вільним від поліо.

2003р. Вкладено в кампанію понад 500 млн.. доларів. Лишилося 6 країн уражених хворобою

2004р. В Африці синхронізовано проведений День Імунізації для 80 млн. дітей з 23 країн.

2006р. Лишилося 4 ендемічні країни

2012р. Протягом 2008-2012 рр. Ротарійці зібрали на боротьбу з поліо понад 215 млн. доларів США. Індія не зафіксувала жодного випадку поліо за рік. Останній випадок вірусу поліо типу 3 зафіксовано в Нігерії.

27.03.2014 Регіон Південно-Східної Азії сертифікований, як вільний від поліо. Тепер 80% людей у світі живе у вільних від поліо країнах. В той же час було зафіксовано 149 випадків захворювання у семи країнах.

poliotoday 

 

 

 

 

 

 

 

12.04.2015 За даними ВООЗ з початку року зафіксовано лише 23 випадки хвороби (22 – у Пакистані, 1 - в Афганістані, також ендемічною територією залишається Нігерія).

currentyear2015

 

 

 

 

 

 

 

 

billgatesthisclose

We are this close to ending polio

 

Сьогоднішній день боротьби з поліо відображає серія плакатів, на яких видатні особи демонструють жестом пальцями «До подолання поліо залишилося так мало» («We are this close to ending polio»). Зокрема, в цій програмі взяли участь Біл Гейтс, актор Джекі Чан, архієпископ Дезмонд Туту, корейська поп-зірка Псай і багато інших.

Поставлена мета – остаточне викорінення поліо в світі до 2018 р. До цього часу фонд Білла та Мелінди Гейтс зобов’язався до кожного долара зібраного Ротарі додати ще два в загальній сумі до 35 млн. доларів на рік.

 

 

 

 

 

endpolionow

 

End Polio now

 

Під гаслом Ротарі «Покінчити з поліо тепер» («End Polio now») проводяться численні заходи в усьому світі. Більше мільйона Ротарійців пожертвували свій час і особисті ресурси на шляху до викорінення поліомієліту. Кожен рік, сотні членів Ротарі працюють пліч-о-пліч з працівниками охорони здоров'я по вакцинації дітей від поліомієліту в країнах, що постраждали від поліо. Ротарійці співпрацюють з ЮНІСЕФ та іншими партнерами в цілях підготовки і розповсюдження масових засобів комунікації, щоб достукатися до людей в районах, ізольованих внаслідок конфліктів, географії, або злиднів. Члени ,Ротарі також вербують колег-волонтерів, допомагають з транспортуванням вакцини, і надають іншу матеріально-технічну підтримку.

 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Офіцер зі створення Клубів, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Minsk
Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018