Напрямки діяльності Ротарі

SignPeaceСприяння миру

Сьогодні у світі 42 мільйони осіб, переміщених в результаті збройних конфліктів або переслідувань. На основі партнерських відносин із низкою провідних університетів, студенти програми Ротарійські Послідовники Миру (Rotary Peace Fellowships) розвивають навички зміцнення миротворчих зусиль, підготовки місцевих керівників до попередження і розв'язання конфліктів, а також підтримки довгострокової побудови миру в районах, охоплених конфліктом. Ротарі надає до 100 стипендій для навчання у Центрах Миру Ротарі (Rotary Peace Centers).

SignHealthБоротьба з захворюваннями

Кожен рік більше ста мільйонів людина опиняються за межею бідності через медичних витрати. Ротарі прагне поліпшити і розширити доступ до дешевого і безкоштовного медичного обслуговування в слаборозвинених районах. Члени Ротарі здійснюють просвіту та мобілізацію громад, щоб допомогти запобігти поширенню серйозних захворювань, таких як поліомієліт, ВІЛ/СНІД, і малярія. Зокрема, реалізується багато проектів, що забезпечують медичні навчальні заклади з підготовки робочої сили за місцем проживання.

SignWaterЗабезпечення населення чистою питною водою

Понад 2,5 млрд людей не мають доступу до адекватних санітарних послуг. Принаймні 3000 дітей кожен день помирають від кишкових захворювань, що викликаються небезпечною водою. Проекти що реалізуються Ротарі дають громадам можливість розвивати і підтримувати стійкі системи водопостачання і каналізації, а також підтримують дослідження, пов'язані з водою і санітарією.

SignMotherhoodПорятунок матерів і дітей

Принаймні 7 мільйонів дітей у віці до п'яти років щороку помирають через недоїдання, погане медичне обслуговування і неадекватні санітарні умови. Щоби допомогти зменшити цей показник, Ротарі забезпечує щеплення і антибіотики для дітей, доступність необхідних медичних послуг, підтримку і навчання постачальників медичних послуг для матерів та їх дітей. Проекти Ротарі забезпечують сталий розвиток за рахунок розширення можливостей місцевого співтовариства взяти на себе відповідальність за розповсюдження медичних навчальних програм.

SignLiteracyПідтримка освіти

Шістдесят сім мільйонів дітей у світі не мають доступу до освіти і понад 775 мільйонів осіб у віці старше 15 років є неписьменними. Мета Ротарі - зміцнення потенціалу громад у підтримці базової освіти і грамотності, скорочення гендерної нерівності в сфері освіти, а також підвищення грамотності дорослих.

SignEconomicsЗабезпечення зростання місцевої економіки

Майже 1,4 мільярда зайнятих людей живуть менш ніж на $1,25 на день. Ротарі здійснює сервісні проекти, спрямовані на активізацію економічного і суспільного розвитку та створення умов для гідної та продуктивної праці для молодих і старих. Ротарі також сприяє зміцненню місцевих підприємців і керівників громад, особливо жінок, у бідних громадах.

Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017