Дистрикт

З 01 липня 2016 року українські Ротарі Клуби разом з Ротарі Клубами Білорусі входять до складу новоствореного Дистрикту 2232. Дистрикт 2232 налічує на сьогодні 53 Ротарі Клуби (Білорусь-3, Україна-50), разом біля 850 Ротарійців.

До цього Ротарі Клуби України  разом з Клубами Білорусі та Польщі входили до Дистрикту 2230. Цей Дистрикт був створений з 1 липня 1997 року в складі 39 польських Клубів. Україна з 1991 до 1994 року, разом зі всіма Клубами на території колишнього Радянського Союзу, входила до складу Дистрикту 1430 (Фінляндія). В 1994 році, на прохання Паст-Губернатора Дистрикту 1680 (Ельзас і Лотарингія, Франція), тодішній Президент РІ Боб Барт і Рада Директорів РІ прийняли рішення про протекторат Дистрикту 1680 РІ над Україною. Відповідальним за Україну був призначений Леон Ложель. Згодом Україна була виділена в Спеціальну зону розширення (Special Extension Area- SEA), а Леон Ложель був призначений повноважним представником Президента РІ (President Extention Administrator - PEA).

З липня 1999 року SEA були ліквідовані, а керівництво Ротарі в Україні перейняв на себе Український Керівний Комітет Ротарі Інтернешнл, створений Директором РІ Маріо Грассі в серпні 1999 року у Львові. Координатором УКК був вибраний і затверджений Радою Директорів РІ Мирослав Гаврилів (РК Львів).

У листопаді того ж 1999 року робоча конференція РІ в Будапешті під керівництвом Президента РІ Карло Равіцци розробила проект, який після ратифікації всіма Клубами Польщі, України та Білорусії був прийнятий Радою Директорів РІ в лютому 2000 року. Цей проект передбачав створення з 1 липня 2000 року єдиного інтернаціонального РІД - 2230 в складі Білорусії, Польщі та України на базі діючого Дистрикту 2230 (Польща). З 01 липня 2016 року на базі Дистрикту 2230 були створені два нових Дистрикти - Дистрикт 2231 (Польща) та Дистрикт 2232 (Білорусь-Україна).

Першим Губернатором Дистрикту 2232 в каденції 2016-2017 року був член РК Львів Геннадій Кройчик.

Губернатором Дистрикту 2232 в 2017-2018 році був  член РК Мінськ-Ратуша Сяргей Філіпав.

Zavadsky SLЗ 01 липня 2018 року обов’язки Губернатора Д2232 виконує член РК Київ-сіті Сергій Завадський.

Губернатор Дистрикту 2232 2018-2019

Сергій ЗАВАДСЬКИЙ

Сергій Завадський народився у 1958 році в місті Дніпродзержинськ (тепер Кам’янське) . З 1972 року більше 20 років Сергій проживав в Івано-Франківську. Там він з відзнакою закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу, отримав свою першу професію – інженер-механік по спорудженню нафтогазопроводів та нафтобаз. 10 років Сергій пропрацював інженером в конструкторському бюро, приймав участь в наукових дослідженнях та розробках обладнання для нафтогазової галузі.

В 1991 році Сергій отримав свою другу вищу освіту – отримав диплом магістра ділового адміністрування (MBA) з відзнакою Міжнародного інституті менеджменту МІМ-Київ. Одразу по закінченню разом з колегою Сергій почав з нуля створювати філію цього інституту в Івано-Франківську, керував навчальним процесом. Тепер цей навчальний заклад є повноцінним інститутом менеджменту.

З 1994 року Сергій переїхав з сім’єю до Києва та почав працювати в Представництві американського хімічного концерну Дюпон де Немур. Почав з позиції асистента з маркетингу, а закінчив в 2006 році Головою Представництва та Директором Дюпон-Україна. Працюючи в цьому концерні Сергій досконало опанував сферу синтетичних хімічних волокон та їх різноманітні застосування.

З 2007 року Сергій працює незалежним консультантом по розвитку бізнесу та представником ряду зарубіжних компаній, що в основному спеціалізуються на виробництві та переробці синтетичних волокон як для текстильної так і для інших галузей, має інший бізнес досвід.

В Ротарі Сергій з 2000 року, двічі був Президентом свого першого клубу Київ-Печерськ, а в 2010 році разом з друзями організував новий клуб – Київ-Сіті, членом котрого він є і сьогодні. Сергій був Установчим Президентом цього клубу. Починаючи з 2011 року Сергій активно приймав участь як офіцер в розвитку Дистрикту 2230, а тепер і Дистрикту 2232. Він був Головою комітету громадського служіння, Асистентом Губернатора, Представником Губернатора в Україні, Першим Головою Правління Спілки «Об’єднання Ротарі клубів України», є Головою Національного комітету Поліо Плюс. За активну участь в подоланні спалаху Поліо в Україні Сергій отримав нагороду Фундації Ротарі – Regional Service Award for a Polio Free World.

З 1 липня 2018 року Сергій Завадський виконує обов’язки Губернатора Дистрикту 2232 (Білорусь та Україна). В цьому його підтримує його дружина Надія.

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
PETS1
Гранти, ФР та МДК - Ів.-Франківськ,26-28.10.2018