Рассін оголосив тему року 2018-2019

Theme1819

Президент РІ 2018-2019 Баррі Рассін закликав Ротарійців Бути натхненниками

Обраний Президент Ротарі Інтернешнл Баррі Рассін виклав своє бачення майбутнього організації в неділю, закликавши лідерів працювати заради сталого майбутнього і надихати Ротарійців і суспільство в цілому.

Рассін, член Ротарі клубу з Східного Нассау, Нью-Провіденс, Багамські острови, оприлюднив президентську тему 2018-19, Будьте натхненням, звертаючись до майбутніх Губернаторів Дистрикту на Міжнародній Асамблеї Ротарі Інтернешнл в Сан-Дієго, Каліфорнія. "Я хочу щоби Ви надихали ваші Клуби, ваших Ротарійців, бажати чогось більшого. Прагнення зробити більше, бути чимсь більшим, щоби створити щось, що буде жити за межами кожного з нас."

Рассін підкреслив силу заявленого нового бачення Ротарі Інтернешнл, "Разом, ми бачимо світ, де люди об'єднуються і діють, щоби створити тривалі зміни — по всьому світу, в наших громадах і в нас самих." Це описує Ротарі, як лідерів, що повинні допомагати будувати", сказав він.

Для досягнення цієї мети, сказав Обраний Президент, Ротарійці повинні піклуватися про свою організацію: "Ми в першу чергу членська організація. І якщо ми хочемо мати можливість служити, якщо ми хочемо досягти успіху в наших цілях - ми маємо дбати спочатку про наших членів. "

Рассін закликав Обраних Губернаторів Дистриктів "надихнути Президентів Клубів і Ротарійців в Дистриктах бажати змін. Бажати зробити більше. Бажати реалізувати свій власний потенціал. Це ваша робота, щоб мотивувати їх — і допомогти їм знайти свій власний шлях вперед. "

(Автор статті - Hank Sartin, www.rotary.org)

Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.

koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

Сергій Завадський
    Обраний Губернатор Д2232, член Ротарі з 2000 р.

PETS1
Семінар з публічного іміджу - Рівне,07-03.09.2018