A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Райслі оголосив Марка Деніела Мелоні Президентом-Номіні

 Mark Maloney

 

1 жовтня Президент РІ Йен Райслі оголосив Президентом-номіні Ротарі Інтернешнл Марка Деніела Мелоні.

Номінаційний Комітет з обрання Президента Ротарі Інтернешнл обрав Мелоні, члена Ротарі Клубу Декейтер, Алабама, США, в серпні. Він буде обраний на Конгресі РІ 2018 в Торонто, Канада, і стане президентом з 1 липня 2019 року.

"Клуби – це те, де Ротарі відбувається", говорить Мелоні, повірений. Він прагне підтримувати і посилювати Клуби на рівні громад, зберігати культуру Ротарі як орієнтованої на служіння членської організації, і тестувати нові регіональні підходи до зростання.

"З викоріненням поліомієліту, пізнаваність Ротарі буде більшою і з'явиться багато можливостей", говорить він. "Ми маємо потенціал, щоби стати глобальним джерелом активності для здійснення добрих справ".

Мелоні - керівник в юридичній фірмі Блекберну "Mелоні і Шупперт ТОВ", орієнтованій на оподаткуванні, плануванні нерухомості, і сільськогосподарському праві. Він представляє великі операції в сільському господарстві в Південно-східних і Середньо-західних сполучених штатах, і очолює секцію оподаткування в Американській Асоціації Адвокатів в сільському господарстві. Він входить до складу Американської Асоціації Адвокатів, Асоціації Адвокатів Штату Алабама, і Інституту Права Алабами.

Він був активним в релігійному суспільстві Декейтера, очолюючи раду фінансів його церкви і правління місцевої Католицької школи. Він також служив президентом Громадського Фонду Великого Декейтера, головою товариства "Їжа на Колесах" округу Морган, і директором "Спільного Шляху" округу Морган і торгової  Палати округу Декейтер-Морган.

Ротарієць з 1980 року, Мелоні служив директором РІ; Довіреною особою і віце-головою фонду; і помічником Президента РІ 2003-04 Джонатана Маджіягбе. Він також брав участь в Законодавчій Раді, як голова, заступник голови, представник і тренер. Він був радником Оргкомітету Конгресу РІ 2004 в Осаці і очолював Оргкомітет Конгресу РІ 2014 в Сіднеї.

Перед тим, як стати Губернатором Дистрикту, Мелоні очолював групу навчальних обмінів в Нігерії.

Він також служив віце-головою комітету з розробки Перспективного плану розвитку ФР; регіональним координатором Фонду Ротарі; модератором навчального інституту Фонду; національним радником постійного фонду ФР; членом Комітету Центрів Миру; і радник фонду WASH в Цільовому Комітеті з шкіл.

Дружина Мелоні, Гей, - повірений в тій же юридичній фірмі, член і паст-президент Ротарі Клубу Декейтер Дейбрек, Алабама, США. І Марк, і Гей - члени співтовариства Поля Гарріса, Старші Донори, і члени Товариства Спадку.

 

 

 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Офіцер зі створення Клубів, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Minsk
Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018