Райслі оголосив Марка Деніела Мелоні Президентом-Номіні

Mark Maloney

1 жовтня Президент РІ Йен Райслі оголосив Президентом-номіні Ротарі Інтернешнл Марка Деніела Мелоні.

Номінаційний Комітет з обрання Президента Ротарі Інтернешнл обрав Мелоні, члена Ротарі Клубу Декейтер, Алабама, США, в серпні. Він буде обраний на Конгресі РІ 2018 в Торонто, Канада, і стане президентом з 1 липня 2019 року.

"Клуби – це те, де Ротарі відбувається", говорить Мелоні, повірений. Він прагне підтримувати і посилювати Клуби на рівні громад, зберігати культуру Ротарі як орієнтованої на служіння членської організації, і тестувати нові регіональні підходи до зростання.

"З викоріненням поліомієліту, пізнаваність Ротарі буде більшою і з'явиться багато можливостей", говорить він. "Ми маємо потенціал, щоби стати глобальним джерелом активності для здійснення добрих справ".

Мелоні - керівник в юридичній фірмі Блекберну "Mелоні і Шупперт ТОВ", орієнтованій на оподаткуванні, плануванні нерухомості, і сільськогосподарському праві. Він представляє великі операції в сільському господарстві в Південно-східних і Середньо-західних сполучених штатах, і очолює секцію оподаткування в Американській Асоціації Адвокатів в сільському господарстві. Він входить до складу Американської Асоціації Адвокатів, Асоціації Адвокатів Штату Алабама, і Інституту Права Алабами.

Він був активним в релігійному суспільстві Декейтера, очолюючи раду фінансів його церкви і правління місцевої Католицької школи. Він також служив президентом Громадського Фонду Великого Декейтера, головою товариства "Їжа на Колесах" округу Морган, і директором "Спільного Шляху" округу Морган і торгової  Палати округу Декейтер-Морган.

Ротарієць з 1980 року, Мелоні служив директором РІ; Довіреною особою і віце-головою фонду; і помічником Президента РІ 2003-04 Джонатана Маджіягбе. Він також брав участь в Законодавчій Раді, як голова, заступник голови, представник і тренер. Він був радником Оргкомітету Конгресу РІ 2004 в Осаці і очолював Оргкомітет Конгресу РІ 2014 в Сіднеї.

Перед тим, як стати Губернатором Дистрикту, Мелоні очолював групу навчальних обмінів в Нігерії.

Він також служив віце-головою комітету з розробки Перспективного плану розвитку ФР; регіональним координатором Фонду Ротарі; модератором навчального інституту Фонду; національним радником постійного фонду ФР; членом Комітету Центрів Миру; і радник фонду WASH в Цільовому Комітеті з шкіл.

Дружина Мелоні, Гей, - повірений в тій же юридичній фірмі, член і паст-президент Ротарі Клубу Декейтер Дейбрек, Алабама, США. І Марк, і Гей - члени співтовариства Поля Гарріса, Старші Донори, і члени Товариства Спадку.

Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017