Обрано Президента РІ 2018-2019 року

Rassin

1 вересня Президент РІ Йен Райслі оголосив Баррі Рассіна Президентом-електом Ротарі Інтернешнл.

Номінаційний Комітет з виборів президента  Ротарі Інтернешнл обрав Рассіна, члена Ротарі Клубу Іст Нассау, Нью Провіденс, Багамські острови, в серпні. Він буде офіційно обраний в 2018 році на Конгресі РІ в Торонто, Канада і стане президентом з 1 липня 2018 р.

Баррі Рассін отримав ступінь MBA з адміністрування в сфері охорони здоров’я та лікарняного адміністрування в Університеті Флориди і є першим науковим співробітником Американського коледжу керівників охорони здоров'я на Багамських островах. Нещодавно він пішов у відставку після 37 років в якості президента Системи лікарняних докторів і продовжує працювати там на посаді консультанта. Він є довічним членом Американської асоціації лікарень, і був декілька разів членом Правління різних організацій, включаючи Раду Якості Багамських островів, Раду з освіти в сфері охорони здоров'я освіти та Конфедерацію роботодавців.

Ротарієць з 1980 року, Рассін служив Ротарі як директор і заступник Голови Ради довірених осіб Фундації Ротарі . Він був лідером навчальних заходів РІ і офіційним помічником Президента РІ  2015-16 року К.Р.Равіндрана.

Рассін отримав найвищу нагороду Ротарі Інтернешнл Service Above Self Award, а також інші гуманітарні нагороди за свою роботу лідера заходів Ротарі Інтернешнл з надання допомоги Гаїті після землетрусу 2010 там. Він і його дружина, Естер, є головними донорами та благодійниками Фундації Ротарі.

Ви можете прочитати також інтерв'ю Рассіна та заяву про його бачення Ротарі (англійською).

Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017