На Конгресі Ротарі Інтернешнл

Pledge

На Конгресі Ротарі Інтернешнл, світові лідери і основні донори підтвердили свої зобов'язання покінчити з поліо

Райан Хайленд і Тереза Шмеллінг

Зараз, на етапі завершення роботи з викорінення поліомієліту, народи всього світу і основні донори пообіцяли більше мільярда доларів для додання енергії в глобальній боротьбі, щоб покінчити з цією паралізуючою хворобою.

Білл Гейтс, співголова Фонду Біла і Мелінди Гейтс, і Президент РІ Джон Джерм поділилися останніми новинами про своє партнерство у боротьбі за викоріннення поліо.

Історичні обіцянки нового фінансування, що прозвучали на Конгресі Ротарі в Атланті, дозволять радикально скоротити "діру" в 1,5 мільйарда доларів, які за оцінкою партнерів за Глобальною Ініціативою Викоріннення Поліомієліту потрібні для зведення до нуля випадків захворювання у всьому світі. Цього року було зареєстровано тільки п'ять випадків захворювання, що є мінімальною цифрою в усій історії боротьби з хворобою.

Білл Гейтс, співголова Фонду Біла і Мелінди Гейтс, сказав, що завершення боротьби з поліо стане одним з найбільших досягнень людства.

"Я присвятив темі поліо найбільше часу. Щодня я перевіряю свою електронну пошту, щоб дізнатися чи немає нових випадків захворювання" - сказав Гейтс. "Я натхненний бути частиною цієї боротьби. І вважаю свій вклад скромним".

Президент РІ Джон Джерм анонсував збільшення зобов'язань Ротарі, і повідомив, що Ротарі планує збирати щорічно 50 млн доларів впродовж наступних трьох років. З 1985 року Ротарі зібрало більше 1,7 мільярдів доларів на боротьбу з цією хворобою.

"Зараз, коли виявляється новий випадок захворювання, це може бути останній випадок, який побачить людство", сказав Джерм.

Виступаючи перед близько 24000 присутніх, Гейтс пообіцяв, що, починаючи з 1 липня, його фонд розширить дофінансування за схемою 2-до- 1 до величини 50 млн доларів до грошей зібраних Ротарі щорічно наступні три роки. З урахуванням цих грошей в сумі із зібраними Ротарі, сума збільшиться до 150 млн доларів щорічно в наступні три роки, що дозволить зібрати 450 млн доларів до фонду боротьби з поліо.

Нові фінанси будуть використані на такі напрямки, як контроль за захворюваністю, відповідь на спалахи хвороби і вакцинацію більш ніж 400 мільйонів дітей щорічно.

Список обіцяних дотацій

- $450 млн * Фонд Білла і Мелінди Гейтс

"Незвичайні зусилля Ротарійців, урядів, працівників сфери охорони здоров'я і їх партнерів - включаючи присутніх тут сьогодні - створюють історію", сказав Білл Гейтс. "Ці нові обіцянки вселяють упевненість, що ми зуміємо завершити роботу"

- $154.7 млн * Пакистан

Особливе значення сьогоднішнього моменту не можна недооцінювати. Спостерігаючи таку сильну і неослабну допомогу країн всього світу, ми бачимо що це дійсно глобальні зусилля і це зміцнює наш національний намір вигнати цю хворобу з нашої країни.

- $150 млн * Ротарі Інтернешнл

"Викорінення поліомієліту у всьому світі є нашим найвищим пріоритетом з 1985 року. Члени Ротарі є ведучою силою у боротьбі з поліо від самого початку", сказав Президент РІ Джон Джерм

- $134.6 млн * Нігерія

Вирішальні інновації, а також людські і фінансові ресурси зробили можливим виявити дикий поліовірус, циркулюючий у віддалених і небезпечних районах нашої країни. На сьогодні нове фінансування і оновлені обіцянки дозволяють нам бути упевненими, що хвороба не має зручної гавані і буде викорінена раз і назавжди.

- $130 млн * Великобританія

- $75 млн * Канада

Уряд Канади був учасником цієї боротьби із самого початку і не зупинить підтримку, поки хвороба не перестане загрожувати кожним хлопчикові або дівчинці у всьому світі

- $61.4 млн * Європейська Комісія