Помер Президент-Елект Ротарі 2018-19 Сем Оворі

OworiBW

Внаслідок післяопераційного ускладнення 14 липня помер Президент-Елект РІ 2016-2019 Семюел Фробішер Оворі

-*-*-*

Номінаційним Комітетом 2016-17 на пост президента Ротарі Інтернешнл був одноголосно номінований Семюел Фробішер Оворі, член Ротарі Клубу Кампала, Уганда, на посаду Президента Ротарі Інтернешнл в 2018-19 році.

Оворі говорив, що він бачить у Ротарі "неймовірну пристрасть здійснення змін". Як президент, він планував «використовувати цей ентузіазм і гордість, так щоби кожен проект став двигуном миру і процвітання».

Оворі, як лідер Ротарі, в основному зосереджувався на питаннях членства і розширення. Від часу, коли він обіймав посаду Губернатора Дистрикту, кількість клубів в Уганді зросла з дев'яти до 89. Він закликаєв попередніх, теперішніх і майбутніх лідерів працювати разом, щоб залучити більше жінок, учасників молодіжних програм, алюмні та членів громад, щоб збільшити членство в Ротарі в найближчі роки.

"Є багато місць, де потрібно Ротарі та численні потенційні члени, які не були запрошені", - говорив він. "Проблема в Ротарійцях, які потрапили і зачинили двері".

Оворі був Головним виконавчим директором Інституту корпоративного управління Уганди. До цього він був виконавчим директором Африканського банку розвитку, керуючим директором Комерційного банку Уганди Лтд. і директором Банку розвитку Уганди. Він вивчав право, трудові відносини, управління бізнесом, управління корпоративними ресурсами, мікрофінансування та маркетинг у вищих навчальних закладах Англії, Японії, Швейцарії, Танзанії і США, в тому числі у Гарвардській школі бізнесу.

Ставши Ротарійцем у 1978 році, Оворі служив Ротарі в якості регіонального координатора Фонду Ротарі, регіонального координатора РІ з питань членства, представника РІ в програмі Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища і ООН-Хабітат та директора РІ. Він був членом або головою декількох комітетів, у тому числі Міжнародного Комітету ПоліоПлюс, робочої групи з питань попередження зловживання наркотиками, і Комітету з аудиту. Останнім часом Оворі служив як довірена особа Фонду Ротарі, голова фінансового Комітету Фонду Ротарі, а також член Інвестиційного Комітету. Оворі є бенефактором Фонду Ротарі, він і його дружина, Нора, є основними донорами і мають відзнаки Пола Гарріса.

KHER
Семінар з питань членства - Херсон, 22-24.09.2017