A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Помер Президент-Елект Ротарі 2018-19 Сем Оворі

 OworiBW

 

Внаслідок післяопераційного ускладнення 14 липня помер Президент-Елект РІ 2016-2019 Семюел Фробішер Оворі

-*-*-*

Номінаційним Комітетом 2016-17 на пост президента Ротарі Інтернешнл був одноголосно номінований Семюел Фробішер Оворі, член Ротарі Клубу Кампала, Уганда, на посаду Президента Ротарі Інтернешнл в 2018-19 році.

Оворі говорив, що він бачить у Ротарі "неймовірну пристрасть здійснення змін". Як президент, він планував «використовувати цей ентузіазм і гордість, так щоби кожен проект став двигуном миру і процвітання».

Оворі, як лідер Ротарі, в основному зосереджувався на питаннях членства і розширення. Від часу, коли він обіймав посаду Губернатора Дистрикту, кількість клубів в Уганді зросла з дев'яти до 89. Він закликаєв попередніх, теперішніх і майбутніх лідерів працювати разом, щоб залучити більше жінок, учасників молодіжних програм, алюмні та членів громад, щоб збільшити членство в Ротарі в найближчі роки.

"Є багато місць, де потрібно Ротарі та численні потенційні члени, які не були запрошені", - говорив він. "Проблема в Ротарійцях, які потрапили і зачинили двері".

Оворі був Головним виконавчим директором Інституту корпоративного управління Уганди. До цього він був виконавчим директором Африканського банку розвитку, керуючим директором Комерційного банку Уганди Лтд. і директором Банку розвитку Уганди. Він вивчав право, трудові відносини, управління бізнесом, управління корпоративними ресурсами, мікрофінансування та маркетинг у вищих навчальних закладах Англії, Японії, Швейцарії, Танзанії і США, в тому числі у Гарвардській школі бізнесу.

Ставши Ротарійцем у 1978 році, Оворі служив Ротарі в якості регіонального координатора Фонду Ротарі, регіонального координатора РІ з питань членства, представника РІ в програмі Організації Об'єднаних Націй з навколишнього середовища і ООН-Хабітат та директора РІ. Він був членом або головою декількох комітетів, у тому числі Міжнародного Комітету ПоліоПлюс, робочої групи з питань попередження зловживання наркотиками, і Комітету з аудиту. Останнім часом Оворі служив як довірена особа Фонду Ротарі, голова фінансового Комітету Фонду Ротарі, а також член Інвестиційного Комітету. Оворі є бенефактором Фонду Ротарі, він і його дружина, Нора, є основними донорами і мають відзнаки Пола Гарріса.

 

 

 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Офіцер зі створення Клубів, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
KHER
Семінар з питань членства - Херсон, 22-24.09.2017
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018