Джон Джерм представив «РОТАРІ СЛУЖИТЬ ЛЮДСТВУ", як президентську тему 2016-17 року

RSH

Засновник Ротарі Пол Харріс, вірив, що служіння людству - це "найбільш вартісне що може зробити людина," сказав новообраний президент РІ Джон Ф. Джерм, і, будучи частиною Ротарі - це відмінна можливість, щоб це здійснювати.

Джерм представив президентську тему 2016-17 року «Ротарі служить людству» наступним Губернаторам Дистриктів 18 січня на Міжнародній Асамблеї в Сан-Дієго, Каліфорнія, США.

“Я вважаю, що кожна людина визнає можливість служити Ротарі за те, чим вона є насправді: не маленька можливість, але велика; можливість прожити життя, щоб змінити світ на краще на всі часи шляхом Ротарійського служіння людству , - сказав Джерм.

Члени Ротарі по всьому світу служать людству, забезпечуючи чистою водою слаборозвинені регіони, сприяючи встановленню миру в зонах конфліктів, і зміцненню громад за допомогою базової освіти і грамотності. Але немає нічого важливішого, ніж наша робота з викорінення поліомієліту в усьому світі, сказав він.

Після історичного року, в якому розповсюдження дикого поліовіруса було зупинено в Нігерії і у всій Африці, сказав Джерм, ми як ніколи близькі до остаточної ліквідації поліомієліту.

"Ми знаходимося на роздоріжжі в "Ротарі", - додав він. "Ми дивимося вперед на рік, який може в один прекрасний день стати відомим як найбільший рік в історії Ротарі: рік, в якому світ побачить останній випадок захворювання на поліомієліт."

Минулорічні результати залишили тільки дві країни, Афганістан і Пакистан, де вірус все ще циркулює. Поліомієліт буде тільки другою хворобою людини, яка буде викоренена назавжди.

Коли цей момент настане, "надзвичайно важливо", щоб Ротарі було до цього готовим, сказав Джерм. "Ми повинні бути впевнені, що ми визнані за цей успіх і примножити успіх у розвитку партнерських відносин, більшому зростанні, і навіть більш амбітному служінні в найближчі десятиліття."

Джерм, член Ротарі клубу Чаттануга, штат Теннессі, США, закликав учасників повернутися в свої Клуби та громади і поширити інформацію про роль Ротарі в боротьбі за мир без поліомієліту.

“Люди, які хочуть робити добрі справи, побачать, що Ротарі - це місце, де вони можуть змінити світ. Кожен Ротарі Клуб повинен бути готовий надати їм таку можливість", - сказав Джерм.

Підвищення іміджу Ротарі - це не тільки спосіб збільшити членство. "Нам потрібні Клуби, які є гнучкими, щоби наше служіння було більш привабливим для молодих членів Клубів, нещодавніх пенсіонерів, і працюючих людей."

Він додав: "Нам потрібно більше старанних рук, більше небайдужих сердець, і більше світлих умів, щоб просуватися вперед в нашій роботі."

Райан Хайленд (Ryan Hyland)

Rotary News

18-01-2016