A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Ротарі та ShelterBox підтримують сирійських біженців

Syrian Refugee full

 

 

У Сирії, де громадянська війна триває з 2011 року, понад 6000 людей тікають з країни кожен день. Станом на вересень, більше 4,1 мільйона осіб стали біженцями, а понад 7,6 мільйона стали внутрішньо переміщеними особами.

"Тяжке становище сирійських біженців є "лакмусовим папірцем" для світового співчуття", - каже генеральний секретар Ротарі Інтернешнл Джон Гевко. "Члени Ротарі клубів по всьому світу глибоко розчаровані кризою з біженцями, яка зараз розгортається в Сирії та інших частинах світу", і яку Організація Об'єднаних Націй назвала найгіршою за останні десятиліття.

"Ротарі уважно стежить за розвитком ситуації," говорить Гевко. “Ми знаємо, що наші члени мають невід'ємне бажання діяти, щоб полегшити страждання з якими стикаються переміщені особи і сім'ї. Ми закликаємо Вас відгукнутися, як Ротарійці роблять це вже більше 100 років: використовувати свої професійні навички та кмітливість, використовувати свої зв'язки з іншими лідерами, і мобілізовувати місцеві громади для забезпечення необхідних ресурсів і фінансових коштів для подолання гуманітарної кризи".

Члени Ротарі можуть пожертвувати в разі стихійних лих на зусилля нашого партнера ShelterBox, який допомагає в ситуації у Сирії протягом чотирьох років і співпрацює з Верховним комісаром Організації Об'єднаних Націй у справах біженців у розподілі гуманітарної допомоги. Shelterbox також співпрацює з громадами в Греції і частинах Туреччини для надання тимчасового житла та витратних матеріалів для переміщених осіб, що проходять через ці регіони в прагненні дістатися до інших країн Європи.

Рейчел Харві (Rachel Harvey), член команди Shelterbox, яка нещодавно повернулася з Греції, каже, що сирійські біженці роблять небезпечні переходи до берегів Греції.

2000 чоловік щодня прибувають на північні пляжі острова Лесбос, каже Харві, маючи на увазі грецький острів в Егейському морі біля узбережжя Туреччини. Подорож з Туреччини до Греції зазвичай займає близько півтори години. “Надувні гумові човни незмінно переповнені, і більшість пасажирів не вміють плавати “, - говорить вона.

Харві додає: "Це страшний досвід. Ще одна проблема в тому, що відбувається нашарування, адже багато переміщених осіб були накопичені в ході воєн в Сирії або Південному Судані, нестабільності в Афганістані чи Пакистані. Один чоловік сказав мені: "Це був кошмар. Я не знаю, як ми пережили цю поїздку".

Гевко каже: “Ми цінуємо наші Клуби і їх членів за їх підтримку, допомогу мільйонам переміщених осіб в тому, щоб знайти притулок і повернутися до нормального життя в їх громадах. Кожен біженець у наших серцях та умах."

(Rotary News, 5.10.2015)

Фото: сім'ї біженців з Сирії шукає прихистку в обмежених умовах на грецькому острові Лесбос - Рейчел Харві /Shelterbox

 

 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN3

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Офіцер зі створення Клубів, член Ротарі з 2006 р.
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
Minsk
Семінар МДК - Мінськ, 24-26.11.2017
Toronto
Конгрес Ротарі в Торонто-2018