A A A

Виберіть мову:

Для Ротарійців

Авторизація

Username *
Password *
Remember Me

Ротарі та ShelterBox підтримують сирійських біженців

Syrian Refugee full

 

 

У Сирії, де громадянська війна триває з 2011 року, понад 6000 людей тікають з країни кожен день. Станом на вересень, більше 4,1 мільйона осіб стали біженцями, а понад 7,6 мільйона стали внутрішньо переміщеними особами.

"Тяжке становище сирійських біженців є "лакмусовим папірцем" для світового співчуття", - каже генеральний секретар Ротарі Інтернешнл Джон Гевко. "Члени Ротарі клубів по всьому світу глибоко розчаровані кризою з біженцями, яка зараз розгортається в Сирії та інших частинах світу", і яку Організація Об'єднаних Націй назвала найгіршою за останні десятиліття.

"Ротарі уважно стежить за розвитком ситуації," говорить Гевко. “Ми знаємо, що наші члени мають невід'ємне бажання діяти, щоб полегшити страждання з якими стикаються переміщені особи і сім'ї. Ми закликаємо Вас відгукнутися, як Ротарійці роблять це вже більше 100 років: використовувати свої професійні навички та кмітливість, використовувати свої зв'язки з іншими лідерами, і мобілізовувати місцеві громади для забезпечення необхідних ресурсів і фінансових коштів для подолання гуманітарної кризи".

Члени Ротарі можуть пожертвувати в разі стихійних лих на зусилля нашого партнера ShelterBox, який допомагає в ситуації у Сирії протягом чотирьох років і співпрацює з Верховним комісаром Організації Об'єднаних Націй у справах біженців у розподілі гуманітарної допомоги. Shelterbox також співпрацює з громадами в Греції і частинах Туреччини для надання тимчасового житла та витратних матеріалів для переміщених осіб, що проходять через ці регіони в прагненні дістатися до інших країн Європи.

Рейчел Харві (Rachel Harvey), член команди Shelterbox, яка нещодавно повернулася з Греції, каже, що сирійські біженці роблять небезпечні переходи до берегів Греції.

2000 чоловік щодня прибувають на північні пляжі острова Лесбос, каже Харві, маючи на увазі грецький острів в Егейському морі біля узбережжя Туреччини. Подорож з Туреччини до Греції зазвичай займає близько півтори години. “Надувні гумові човни незмінно переповнені, і більшість пасажирів не вміють плавати “, - говорить вона.

Харві додає: "Це страшний досвід. Ще одна проблема в тому, що відбувається нашарування, адже багато переміщених осіб були накопичені в ході воєн в Сирії або Південному Судані, нестабільності в Афганістані чи Пакистані. Один чоловік сказав мені: "Це був кошмар. Я не знаю, як ми пережили цю поїздку".

Гевко каже: “Ми цінуємо наші Клуби і їх членів за їх підтримку, допомогу мільйонам переміщених осіб в тому, щоб знайти притулок і повернутися до нормального життя в їх громадах. Кожен біженець у наших серцях та умах."

(Rotary News, 5.10.2015)

Фото: сім'ї біженців з Сирії шукає прихистку в обмежених умовах на грецькому острові Лесбос - Рейчел Харві /Shelterbox

 

 • innertext3 ua
  innertext3 ua

  steblyanko

  koma 03  Коли ти вступаєш до Ротарі, вважаєш, що це буде соціальна складова твого життя, окрім родини, роботи, захоплень і т.і. Але з часом починаєш розуміти, що Ротарі – це спосіб життя, при якому всі твої життєві вчинки здійснюються згідно Тесту Чотирьох Питань. Чотири прості питання… але як змінюють життя! koma 07

  Микола Стеблянко
  Перший Президент Ротарі е-Клубу Україна, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext5 ua
  innertext5 ua

  Zavs1

  koma 03  Ротарі для мене вже багато років - частина мого життя, яку я дуже ціную. Бо вона дозволяє мені допомагати іншим, творити добрі справи, постійно спілкуватися зі старими друзями та заводити нових, значно збільшувати свій позитивний вплив на світ та людей навколо мене. koma 07

  Сергій Завадський
  Губернатор Д2232 2018-2019, член Ротарі з 2000 р.
 • innertext2 ua
  innertext2 ua

  zmiivskaO

  koma 03  Місія життя, втілена в діях- ось що для мене Рух Ротарі! Спілкування на рівні інтелекту і душі. Спільний життєвий простір людей, об'єднаних одним Духом! Творчість, втілена в людських справах!.  koma 07

  Ольга Зміївська
  Голова міждержавного комітету Україна-Бельгія, член Ротарі з 2006 р.
 • innertext4 ua
  innertext4 ua

  MN1

  koma 03  Ротарі - спільнота з величезною позитивною мотивацією і  місією добра - щодня !!! koma 07

  Мирослава Новосільська
  Голова Міждержавного комітету Україна-Ізраїль, член Ротарі з 2012 р.
 • innertext1 ua
  innertext1 ua

  contentrightimg 03

  koma 03  Для мене Ротарі - це готовність віддавати всього себе, свій час, сили, кошти служінню людям, заради надії в очах постраждалих, усмішки хворої дитини, покращання життя людей навколо тебе. Це, разом із солідарністю міжнародної Ротарійської спільноти, дозволяє робити неможливе і наповнює твоє життя особливим змістом.  koma 07

  Олексій Коженкін
  Губернатор Д-2230 2014-2015, член Ротарі з 1992 р
stoppolio
Ротарі України в боротьбі з Поліо
PETS1
Гранти, ФР та МДК - Ів.-Франківськ,26-28.10.2018
hamburg
Конгрес Ротарі в Гамбургу-2019