Група українських дітей повернулась з поїздки Бельгією

DB1

З 6 по 20 липня 2017 року пройшла вже друга за рахунком реабілітаційна програма "ЗОРЯНЕ ЛІТО 2017. БЕЛЬГІЯ"

Проект "ЗОРЯНЕ ЛІТО" був організований Міждержавним Комітетом Україна-Бельгія-Люксембург і проходив з 1.11.2017. Проект продовжиться до листопаду 2017 року і закінчиться виставкою дитячих робіт в Києві.

У проекті взяли участь 15 Ротарі Клубів України і 16 Ротарі Клубів Бельгії. Більше 250 дитячих художніх робіт, присвячених Історії і культурі Бельгії взяло участь у відбірковому конкурсі "З ДУШЕЮ - ДО БЕЛЬГІЮ". Відома бельгійська художниця Надія Синичак обрала 8 найкращих робіт.

Група з 23 дітей складалася з двох частин. 15 дітей - діти наших солдатів, які загинули, захищаючи Батьківщину на війні в зоні АТО і 8 дітей - переможці художнього конкурсу (з числа багатодітних сімей, переселенців і малозабезпечених сімей).

За програмою реабілітації ми відвідали Польщу і Бельгію. За ці 15 днів діти пройшли унікальний реабілітаційний курс.Ми проїхали більше 1500 км і пройшли пішки приблизно 100 км!!! Було випито 1000 літрів води і намальовані більше 400 малюнків. Але саме головне - діти отримали незабутній досвід спілкування, роботи в команді і безмежну кількість любові, тепла, турботи! Психологічні тренінги, активний рух, спілкування з природою і тваринами. Кожен з дітей вчився самостійно відповідати за свої вчинки і розуміти, як працювати в гурті, довіряти іншим і відчувати "плече друга".

Завдяки величезній роботі ЖАН-ПЬЄРА КСЕНІЧ та РУДІ ПАНІС - поїздка і результати перевершили усі очікування.

Команда супроводжуючих дорослих - Ротарійці і професійні психологи вчинили маленьке диво, за що я щиро їм дякую.

Ось відгук однієї з 23 мам :

" Пані Ольго і вся Команда Ротарійців, від усієї нашої родини хочу подякувати вам усім за здійснення мрій нашого Назарчика, дитина приїхала переповнена щасливими враженнями, не можемо переслухати)))) На запитання "Що сподобалось найбільше?" не задумуючись відповідає - "Все!!!" Те, що ви зробили, навіть нам, дорослим, здається казкою! Я вірю, що всі добрі справи повертаються до того, хто їх здійснює, тож нехай і ваші всі заповітні мрії здійснюються, бажання співпадають з можливостями і життя буде багатим на приємні події, щасливі моменти і добрих людей!"

Ольга Зміївська,
Голова МДК Україна-БеЛюкс