Знову на ноги

ISR1

Проект «Знову на ноги» складався з декількох етапів. 25 жовтня 2015 року в Одесу прибула делегація з Ізраїлю у складі голови МДК Україна – Ізраїль Сари Шай з чоловіком, власника підприємства із виготовлення протезів, Голови Асоціації протезистів Ізраїлю Юди Філософа з сином та лікаря Євгенія Гершовіча. Члени делегації відвідали військовий санаторій «Одеса» і здійснили заміри протезів для двох ампутантів - демобілізованих військовослужбовців, - які проходять лікування та реабілітацію на базі санаторію.

Повернувшись до Ізраїлю, місцеві фахівці в приголомшливо короткі строки – за 3 дні (!) – виготовили протези вартістю 16 тис дол.США кожен і відразу ж привезли їх в Україну за сприяння Посольства України в Державі Ізраїль. Хлопцям встановили протези, поставили їх на ноги та навчили ходити. Варто зауважити, що виготовлені в Ізраїлі протези є набагато легшими та функціональнішими, що забезпечує комфортне та безперешкодне пересування їх власникам. Про це наголошують і самі бенефіціари, які вже навіть встигли зіграти у футбол та пройтись подіумом в якості моделей на конференції в рамках проекту «Знову на ноги», яка відбулась в Одесі 4 - 6 жовтня 2015 року.

Програма конференції «Знову на ноги», участь в якій була безкоштовною для всіх бажаючих, включала також проведення семінару з протезування та реабілітації для українських спеціалістів в приміщені коворкінгового центру «Термінал 42». Лікар Євгеній Гершовіч розповів, як правильно доглядати за первинно ампутованими, особливу увагу приділивши питанню специфіки накладання протезів. Наступного дня ізраїльські спеціалісти провели прийом для людей, які потребують протезування.

ISR2ISR3

KHER