Перемогти Поліо!

zbarazh

РОТАРІ разом з глобальними партнерами по викоріненню поліоміеліту в світі готується до всебічної підтримки кампаніїї з масової вакцинації дітей в рамках дій по боротьбі зі спалахом поліоміеліту в Україні. 10 жовтня 2015р. на Тернопільщині в Збаражському замку пройшов семінар для Ротарі клубів України на якому було приділено найбільшу увагу питанню актуальної ситуації з поліоміелітом в Україні та участі Ротарі в боротьбі з його спалахом. На семінарі виступили фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я та ЮНІСЕФ. Головна роль Ротарі клубів - допомога в поширенні знань про поліоміеліт та необхідності вакцинації дітей в боротьбі з цією дуже небезпечною хворобою.
В зв’язку з цим Національний Комітет звернувся до усіх Ротарі Клубів України:

Друзі,

Під час семінару в Тернополі 10 жовтня, на якому велика увага була приділена питанням Спалаху поліоміеліту в Україні та участі Ротарі клубів в підтримці кампанії з масової вакцинації дітей, що стартує поточного тижня згідно із заявою Міністра охорони здоров'я України, було висловлено багато пропозицій та підготовлено прийняття відповідних рішень:

1. Найближчими днями буде оголошено про персональний склад розширеного Ротарійського Національного Комітету Поліо Плюс.

2. Цього тижня буде узгоджено План дій Ротарі клубів України в кампанії із вакцинації проти поліоміеліту і доведено до вашого відома.

3. Прохання до кожного клубу терміново (протягом цього тижня) визначити - хто із клубу (хоча би один Ротарієць/Ротарійка) готовий прйняти активну участь в роботі всеукраїнської ротарійської команди Поліо Плюс, та повідомити нам прізвище, ім'я, телефон та е-мейл. Це може бути медичний працівник, але не обов'язково. Головна роль Ротарі - участь в поширенні інформації про поліоміеліт та вакцинацію, переконання батьків в необхідності вакцинації їхніх дітей.

4. Ротарі в Україні разом з ЮНІСЕФ та ВООЗ створюють перелік відомих громадськості особистостей (на національному та локальному рівнях), які викликають довіру та зможуть доносити важливу достовірну інформацію щодо поліоміеліту, вакцинації та боротьби зі спалахом. Прохання до клубів - запропонувати кандидатури таких людей (не обов'язково Ротарійців, але на яких ви маєте прямий вихід) для включення в цей список.

Офіційно він ще не оголошений, але практично ми маємо НАДЗВИЧАЙНИЙ стан в Україні в зв'язку зі спалахом поліоміеліту. Фахівці ВООЗ та ЮНІСЕФ нам це детально показали на семінарі. Відповідь на нього має бути швидкою і головне - проведення декілька хвиль масової імунізації дітей в Україні. Наша задача - прийняти активну участь в забезпеченні проведення вакцинації.

Разом подолаємо спалах поліоміеліту в Україні!

Щиро ваші в Ротарійському служінні,

Сергій Завадський